#2018-07-16 07:08:08 

Niebieska_róża

Użytkownik

Moje nowo nabyte M-3 urządziłam w surowym stylu, gdyż w poprzednim miejscu zamieszkania za bardzo obrosłam rzeczami, przez co nie miałam wystarczającej ilości przestrzeni dla samej siebie. Do dużych pomieszczeń zdecydowanie pasują lampy loftowe, zrobione przede wszystkim z metalu oraz szkła. Te żyrandole są od pewnego czasu niesłychanie modne. Można je nabyć m.in. w sklepie internetowym EVOLUTION HOME. Sklep oferuje też innego rodzaju oświetlenie oraz lustra i obrazy przestrzenne.
#2018-07-16 08:58:36 

Garncarka

Użytkownik

Mnie interesują tradycyjne elementy wystroju mieszkania, ponieważ są wypróbowane i nieprzemijalne. Podobają mi się tradycyjne żarówki dekoracyjne, jakie dodają pokojom klimatu, czego nie powiedziałabym o współczesnych źródłach światła. Żarówki tradycyjne wspaniale komponują się ze stylowymi lampami vintage, jakie da się umiejscowić zarówno w domach, jak i biurach. Lampy loftowe mogą pełnić funkcję użytkową oraz dekoracyjną. Charakteryzuje je głównie nieskomplikowana konstrukcja, a także barwa czerni oraz mosiądzu.
#2018-07-16 10:29:20 

Jacuś

Użytkownik

Ja wprowadziłem do mojego mieszkania elementy estetyki vintage, która komponuje się zwłaszcza z pomieszczeniami urządzonymi w klimacie dawnych epok. W Internecie udało mi się znaleźć stylowe lampy vintage, które przyciągają uwagę wszystkich gości. Zainteresowały mnie także nowoczesne lampy kuchenne wiszące, które zostały wyprodukowane z lekkich, a jednocześnie bardzo trwałych materiałów, dając gwarancję długiego użytkowania. W necie da się wyszukać żyrandole w zróżnicowanych cenach i kolorach, mniej lub bardziej ozdobne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015