#2017-12-28 00:55:23 

Pajęczyna

Użytkownik

Nie wiem czy dobrze to wyjaśniłam w tytule bo chodzi o to że mój maluch lubi łapać za krawędź drzwi i nimi machać. Blokuję drzwi kocami i ręcznikami żeby nie dało się ich domknąć ale boję się że kiedyś zapomnę i będzie po paluszkach. Macie jakieś patenty na takie sytuacje?
#2017-12-28 03:29:38 

Kasztan

Użytkownik

Nic prostszego :). Są do kupienia blokady na drzwi dla dzieci które zakładasz na krawędź dzięki czemu drzwi się nie domykają. Wygląda to mniej wiecej tak: https://wyprawkowy.pl/blokady-do-drzwi-134. Polecam kupić od razu kilka sztuk bo to się akurat bardzo przydaje a o krzywdę nietrudno jak dziecko załapie ze drzwi się ruszają i są całkiem niezłą zabawką, mam nadzieję że pomogłem.
#2017-12-28 05:16:42 

Harpun

Użytkownik

Nie wiem co te wasze dzieci mają ale żadnemu z moich nie przyszło do głowy bawic się drzwiami czy pchać palce gdzie nie trzeba. Z dzieckiem nalezy dużo się bawić i przebywać żeby się nie nudziło i nie zabierało się za takie sporty ekstremalne. Prosta metoda i nie trzeba niczego kupować.
#2017-12-28 07:01:02 

Kasztan

Użytkownik

Wiesz, jedno dziecko jest takie drugie inne, a tak w ogóle gratuluję że masz tyle czasu żeby z dzieckiem siedzieć od rana do wieczora bo są jeszcze inne zajęcia w zyciu dorosłych jak np praca.
#2017-12-28 08:21:47 

Pajęczyna

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedź, świetna sprawa z tymi blokadami :). Zamawiam i testuje, mam nadzieje że to będzie to :). Pozdrawiam i zamykam temat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015