#2017-12-05 21:11:31 

Garncarka

Użytkownik

Witam wszystkich piszę do was drodzy internauci ponieważ potrzebuję porady dotyczącej ,rzeczy związanych z podatkami. Jest to dla mnie bardzo ważna sprawa ,iż nie chciałabym narobić sobie problemów ze Skarbówką ( wszyscy wiemy jak bardzo może to człowiekowi utrudnić życie). Jeśli znacie się na ,tym i będziecie skorzy udzielić mi jakiejś porady to będe wdzięczna. Natomiast jeśli nie znacie się na tym ,ale możecie dla przykładu polecic mi jakiegoś sprawdzonego prawnika ,to proszę również piszcie śmiało. Pozdrawiam Martyna.
#2017-12-05 23:22:35 

Pajęczyna

Użytkownik

Cześć Kochana ja z ,tego co mogę ci powiedzieć z mojej wiedzy ,to przede wszystkim ,żeby nie narobić sobie problemów ważne jest umiejętne wypełnianie zeznań podatkowych oraz innych papierków ,co do Urzędu Skarbowego. Nawet jeśli zapłacisz należność na czas ,a zle coś wypełnisz lub pomylisz się w kwocie ,to i tak mogą zostać naliczone ci odsetki. Sprawy podatkowe są dość skomplikowane zwłaszcza ,jeśli musimy tam uwzględniać sprawy ,takie jak udziały ,dlatego dla świętego spokoju polecam sięskontaktować ze specjalistą. Niestety nie jestem wstanie ,ci nikogo na dzień dzisiejszy docenić.
#2017-12-06 01:49:56 

Huncfot

Użytkownik

Koleżanka powyżej napisała bardzo ciekawy wpis na temat podatku. Mam firmę wspólnie ze wspólnikiem i chyba będe musiał bardziej się zagłębic w te tematy lub najlepiej oddac je w ręce specjalisty.
#2017-12-06 02:56:42 

Zygfryt

Użytkownik

Hej wszystkim ,co do spraw związanych z podatkami dla spółki zoo ,to ja mogę wam polecić pewną Pania prawnik ,która jest świetna w tym ,co robi i specjalizuje się między innymi właśnie w takich sprawach ,co zresztą możecie sami przeczytac na jej stronie internetowej tutaj: http://podatkiwspolce.pl/tag/spolka-z-o-o/, sporo ciekawych informacji.
#2017-12-06 05:36:43 

Harpun

Użytkownik

Hej ja wetne się troche w to forum ,ale mam pytanie ,czy ta Pani prawnik z ,tego co pamietam jak przeczytałem na tej stronie ,którą podałeś to nazywa się Magda Boć ,ale moje pytanie ,to czy jest doświadczona i fachowa? Pozdrawiam Serdecznie.
#2017-12-06 06:17:07 

Zygfryt

Użytkownik

Cześć ponownie tak jak najbardziej nie musisz się obawiać o jej fach. Pracuje na co dzień w dobrej firmie i ,takie sprawy ma w małym paluszku.
#2017-12-06 07:31:23 

Huncfot

Użytkownik

Dziękuje w takim razie za pomoc.
#2017-12-06 09:25:47 

Harpun

Użytkownik

Ja też bardzo dziękuje mam już problem z głowy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015