#2017-09-24 22:01:27 

Garncarka

Użytkownik

Hej dziewczyny. Ostatnio dużo czytałam na temat naturalnych kosmetyków a skoro i tak wydaję dużo pieniędzy na te rzeczy to mogę zainwestować w coś dobrego dla mojej skóry. Jakie mleczko do twarzy polecacie i gdzie je kupię?
#2017-09-24 23:35:58 

Harpun

Użytkownik

Sam interesuję się naturalnymi kosmetykami i bardzo dobra strona to spadomowe.pl. Masz tam całą masę przeróżnych kosmetyków i wszystkie są naturalne. Znajdziesz tam rzeczy do twarzy, włosów i ciała. Polecam tą stronę bo mają duży wybór i fajne ceny.
#2017-09-25 02:05:50 

Niebieska_róża

Użytkownik

Kolega dobrze ci radzi. Sama kupuję naturalne mleczka do twarzy i wszystko to znajdziesz na stronie https://www.spadomowe.pl/mleczka-do-twarzy-c-30_36_109.html. Polecam ci sprawdzić mleczko sylveco. Sama takiego używam i bardzo dobrze się sprawuje i do tego fajnie nawilża.
#2017-09-25 02:15:18 

Garncarka

Użytkownik

Moja znajoma używała chyba właśnie takiego mleczka i bardzo sobie chwaliła. Zamieniła zwykły płyn do demakijażu na takie mleczko i skóra po kilku dniach stosowania wyglądała na dużo zdrowszą a dziewczyna robi naprawdę ostry makijaż praktycznie codziennie.
#2017-09-25 04:55:54 

Papilotka

Użytkownik

Przecież wiadomo że wystarczy dobrze nawilżyć skórę i nagle ze starzej kobiety robi się młoda babka. Ja polecam jeszcze stosować naturalne rzeczy do makijażu. Sama kupuję podkład Avril na stronie https://www.spadomowe.pl/podklad-pod-makijaz-organiczny-clair-avril-30ml-p-304.html i jestem mega zadowolona.
#2017-09-25 07:16:59 

proca22

Użytkownik

Ja wgl polecam zrobić sobie taki test i przez miesiąc używać tylko naturalnych kosmetyków. Jestem pewna że po takim okresie nie jedna z nas będzie widziała ogromną różnicę i zdecyduje się na pozostanie przy tych kosmetykach.
#2017-09-25 10:05:20 

Garncarka

Użytkownik

No dlatego ja właśnie wzięłam przykład z mojej znajomej. Miała bardzo zniszczoną twarz jak zmyla makijaż a teraz z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. Sama miałam trochę problemów ze skórą i to mnie zmotywowało do tego żeby zamienić te kosmetyki. Swoją drogą ceny w internecie wcale nie są wyższe niż normalnych w markecie więc nie ma co się zastanawiać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015