#2017-04-08 01:45:38 

Jacuś

Użytkownik

Myślałem, że mnie takie problemy nie dotyczą, a jednak od kilku tygodni moja cera bardzo się zmieniła i po prostu zacząełm chyba dojrzewać na poważnie :))) Wiem, że można sobie z tym poradzić, więc nie załamuje rąk z powodu wyprysków, jakie mi się na twarzy pojawiają, chociaż zachęcająco to nie wygląda. Napiszcie proszę, jakie środki mogę zastosowaćna tego typu dolegliwości?
#2017-04-08 02:21:46 

Niebieska_róża

Użytkownik

Pierwszy raz spotykam się z młodym człowiekiem, który nie robi paniki z powodu kilku pryszczy, jakie się pojawiały na twarzy. Ja też ten okres mam już za sobą, ale jako kobiecie było mi trochę łatwiej, bo zawsze makijażem mogłam popracować :)))
#2017-04-08 04:42:47 

Jacuś

Użytkownik

A czym mam się przejmować, skoro wiem, że są środki, które pomagają :)))
#2017-04-08 05:23:58 

Garncarka

Użytkownik

Hehe pewnie, że tak i tak powinno być. Jeśli chcesz coś co działa na tego typu dolegliwości to na pewno la roche posay effaclar, który stosujesz punktowo na zmiany skórne. W przypadku pojawienia się stanu zapalnego nakładasz i po problemie. Stosuje się tak długo, jak występują zmiany skórne.
#2017-04-08 05:33:26 

Huncfot

Użytkownik

Te środki teraz to nie tylko leczą, ale działają także wzmacniająco. Sam stosuje różne kremy, a jeszcze kilka lat temu, jakby mi ktoś o tum powiedział, to chyba bym się roześmiał. Obecnie człowiek jest bardziej świadomy tego jak powinno się dbać o własną cerę.
#2017-04-08 07:46:28 

Berta

Użytkownik

Cera trądzikowa jest bardzo trudna do opanowania, ale oczywiście można przy regularnym stosowaniu sobie z nią poradzić. W aptekach jest całe mnóstwo preparatów, które można dopasować do konkretnego rodzaju skóry.
#2017-04-08 08:05:18 

Papilotka

Użytkownik

Ja akurat w aptekach to teraz raczej produkty baby ono kupuje dla moich dzieci, ale i tutaj jest całe mnóstwo środków, które są przeznaczone do pięlegnacji podrażnionej skóry, więc problemy skóren mogą faktycznie zaczynać się bardzo wcześnie :)))
#2017-04-08 09:40:51 

James

Użytkownik

U takich małych dzieci to szczególnie często pojawiają się zmiany skórne, bo organizm musi się przyzwyczaić do nowych warunków życia...
#2017-04-08 10:29:00 

Papilotka

Użytkownik

A stosowałam produkty tej firmy, bo jest ich całiem sporo, praktycznie w każdym elemencie opieki nad małym dzieckim można było coś kupić. Sporo mam z tego co wiem kupuje podobnie jak my te produkty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015