#2017-04-04 22:00:36 

proca22

Użytkownik

Szukam osób, które znają się na prowadzeniu sklepu internetowego. Ja dopiero się do tego przymierzam i przyznam szczerze, że nieco gubię się w tym wszystkim, więc przydałaby mi się Wasza pomoc… Podpowiecie mi jakie oprogramowanie wybrać? Jak się za to zabrać, do kogo najlepiej zgłosić? Wiem, że można zabrać się za to na różne sposoby i np. zdecydować się albo na darmowy hosting albo na płatny i jak myślicie, lepiej oszczędzać na tym czy nie? Proszę Was bardzo o pomoc w tych trudnych początkach!
#2017-04-04 23:15:40 

Android

Użytkownik

Ja tam bym robił za darmo… Jak można nie płacić to po co wydawać kasę bezsensu? Skoro z biznesem startujesz to każdy gorsz i każda oszczędność się przyda, lepiej już od początku rozsądnie do tego podchodzić, a nie zainwestować bezsensu kasę, a co jak nic z tego nie wyjdzie? Zawsze lepiej brać tańszą opcję, a jak za darmo to już w ogóle.
#2017-04-05 00:55:49 

proca22

Użytkownik

Mhmmm, no niby ma to sens, ale mówisz tak z doświadczenia własnego czy tak po prostu uważasz?
#2017-04-05 03:37:29 

Android

Użytkownik

No takie jest moje zdanie i ja bym tak zrobił i zawsze tak robię, jak mogę oszczędzać to oszczędzam. Sklepu internetowego co prawda nie mam, ale to na logikę można wziąć po prostu.
#2017-04-05 05:56:07 

LuckyLuke

Użytkownik

No właśnie wcale nie do końca na logikę, bo akurat przy zakładaniu sklepu internetowego to opłaca się wybrać płaty hosting. Dają one o wiele więcej możliwości i o wiele lepszą kontrolę serwera. Poza tym w przypadku tych darmowych rzadko kiedy do końca są one tak naprawdę darmowe, bo jak cokolwiek chce się zmodyfikować albo ulepszyć to od razu trzeba za to płacić, co wychodzi bardzo nieopłacalnie, tak więc lepiej zpałacić.
#2017-04-05 06:05:10 

proca22

Użytkownik

A polecasz coś konkretnego?
#2017-04-05 08:28:14 

LuckyLuke

Użytkownik

Najlepiej po prostu zajrzyj tutaj: http://www.aptusshop.pl/. Tam dowiesz się jakie oprogramowanie sklepu internetowego wybrać i wielu innych ciekawych rzeczy. I polecam Ci ich hosting, są bardzo kompetentni, mają szeroki wachlarz usług i bardzo profesjonalne oprogramowania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015