#2017-02-15 02:39:36 

Kasztan

Użytkownik

Czy ktoś zna i mógłby polecić sprawdzony i pewny sklep internetowy ze srebrną biżuterią? Zależy mi na jakości, zeby srebro było prawdziwym srebrem wysokiej próby. Dzięki z góry za polecenie dobrego sklepu.
#2017-02-15 05:38:26 

Garncarka

Użytkownik

Jeżeli biżuteria srebrna sklep internetowy https://www.bizuteria-radziszewska.pl/ – tylko i wyłącznie bo zamawiając masz pewność że dostajesz najlepszą jakość za najniższą cenę. Zamawiałam sobie jak i córkom najrózniejsza bizterie na rozne okazje i nosi się świetnie, nie traci blasku, a kryształy i kamienie były noszone do znajomego jubilera celem sprawdzenia i potwierdzenia oryginalności. Jak chcesz to mogę pomóc ci coś wybrać, doświadczenia z wychowywania dwóch córek są bezcenne ;]
#2017-02-15 06:08:54 

Kasztan

Użytkownik

hehe, z pewnością :P. Poradzę sobie sam, chciałem tylko prosić o polecenie dobrego sklepu internetowego bo wiem ze sa tansze a z drugiej strony nie chciałem kupić czegoś niesprawrdzonego. Może ktoś jeszcze coś by polecił?
#2017-02-15 07:14:37 

Huncfot

Użytkownik

Cześć, chciałbym pomóc ci poszerzyć mozliwosci wyboru ale rowniez najbardziej zadowolony byłem z zakupów w Radziszewska jewellery. Ceny mają atrakcyjne, a jakość biżuterii robi wrażenie, zawsze myślałem że tak piękne kolczyki czy bransoletki muszą kosztować tysiące :)
#2017-02-15 07:48:58 

Kasztan

Użytkownik

Powiedzcie mi jeszcze jak z wysyłką? Czy przychodzi szybko, czy jest dobrze zapakowana itd? Będę wdzięczny za informacje tego typu.
#2017-02-15 10:14:50 

Garncarka

Użytkownik

Pakują i wysyłają w zasadzie od razu po zakupie, nie ma tu zbędnej zwłoki. Przesyłka zabezpieczona profesjonalnie i solidnie wiec nie ma opcji ze cos sie stanie w transporcie. Pozdrawiam.
#2017-02-15 10:49:16 

Kasztan

Użytkownik

Dzięki za garśc informacji, odpowiedzieliście na wszystko co mnie nurtowało więc nie zajmuję już waszego czasu i pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015