#2017-01-31 03:43:11 

Zwiewna

Użytkownik

moi rodzice chcą wybudowac oborę wolonostanowiskową, czy uważacie że to dobry pomysł? Nie pochłonie taka inwestycja dużo pieniędzy?
#2017-01-31 05:27:35 

Papilotka

Użytkownik

przede wszystkim taka obora to bardziej humanitarne przetrzymywanie zwierząt. W tradycyjnych oborach zwierzęta znajdują się w ścisku, w tych wolontostanowiskowych mają więcej przestrzeni i na pewno są szczęścliwsze.
#2017-01-31 06:51:17 

LuckyLuke

Użytkownik

jak twoi rodzicie przymierzają się do inwestycji, to zachęć ich do skontaktowania się z firmą IR SOLID Hale Stalowe która specjalizuje się w produkcji tego typu konstrukcji. Dobrze wykonują swoją robotę i też doradzą twoim rodzicom najlepsze rozwiązania. Lepiej zawsze zasięgnąć opinii specjalistów.
#2017-01-31 07:38:32 

Niebieska_róża

Użytkownik

warto wiedzieć że budowa obory wolnostanowiskowej popularna jest teraz z wytrzymałej i solidnej stali. Poza tym warto taką wybrać bo zwierzęta po prostu mają lepiej, są mniej zestresowane i tym samym przekłada się to na ich produktywność, chodzi mi o to, że statystycznie dają więcej mleka. Wejdź sobie na stronę http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/magazynowe-hale-rolnicze/obory/ ta firma stawia bardzo dobre konstrukcje. Są popularni w Polsce i mają dobre ceny.
#2017-01-31 09:18:10 

Harpun

Użytkownik

w takiej oborze masz wydzielone miejsca, takie jak gnojowa paszowa i legowiskowa między którymi krowy się przemieszczają. Ja mam u siebie na gospodarstwie oborę tego typu, stalową.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015