#2016-11-21 06:23:22 

Android

Użytkownik

Witam. Niedługo moja córka kończy 18-lat i będzie zdawała prawo jazdy. Jak tylko jej się uda chciałbym kupić jej jakiś samochód. Nie mam pojęcia, jaki będzie najbardziej odpowiedni dla młodej dziewczyny. Najważniejsze, żeby był sprawny i oczywiście bezpieczny. Cena nie za bardzo gra rolę. Ważne też, żebym miał możliwość szybkiej i łatwej naprawy gdyby tylko coś się działo. Proszę o wskazówki.
#2016-11-21 06:56:11 

LuckyLuke

Użytkownik

Hmm… odważny jesteś, jeśli chcesz córce kupować od razu samochód, jak tylko zda prawo jazdy. Nie uważasz, że najpierw powinna się nauczyć jeździć? Ale jeśli już koniecznie chcesz to ja na Twoim miejscu zdecydowałbym się na jakieś niemieckie auto. One są sprawdzone.
#2016-11-21 08:44:27 

Jacuś

Użytkownik

Ja uważam, że dobrze, że chce córce kupić auto, bo przynajmniej nauczy się prowadzić samochód i nie zapomni po zdanym egzaminie. Ja z kolei polecałbym Ci jakieś auto francuskie. Moja starsza córka od kilku lat jeździ Peugotem i jest bardzo zadowolona. Raz tylko coś się wydarzyło, ale to wtedy korzystaliśmy z usług tej firmy: serwisautfrancuskich.pl/ i wszystko zostało szybko naprawione. Także nie będziesz miał problemów z serwisem samochodu, jeśli tylko coś się stanie
#2016-11-21 09:27:51 

Kasztan

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą. Też korzystałem z usług tej firmy, gdy mojemu auto potrzebna była regeneracja belki Kraków natomiast ma siedzibę tej firmy, więc nie miałem daleko. Zrobili wszystko sprawnie. Dlatego właśnie polecam Ci też kupno francuskiego auta, bo nie będziesz miał problemów z naprawami.
#2016-11-21 10:01:07 

Harpun

Użytkownik

Ja uważam, że nie ma znaczenia jaki samochód wybierzesz. Prawda jest tak, że wszystko zależy od kierowcy i jego umiejętności a nie od samochodu. Zastanów się, czy Twoja córka rzeczywiście potrafi jeździć zanim kupisz jej własny samochód. Moim zdaniem najpierw powinna zdobyć wprawę na drodze.
#2016-11-21 10:09:29 

Android

Użytkownik

A jak ma zdobyć wprawę i nauczyć się jeździć, jeśli nie będzie miała czym? Trochę głupoty opowiadasz. Wszystkim pozostałym dzięki za rady! Na pewno wezmę to wszystko, co napisaliście pod uwagę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015