#2016-11-16 08:24:58 

Android

Użytkownik

Dzień dobry. Lekarz mi powiedział na ostatniej wizycie, że mam sobie kupić coś na naczynia krwionośne. No ale niby co bo ja nie wiem? Oni to się na wszystkim znają, ale jak już coś konkretnego mają polecić to nagle nabierają wody w usta i nie wiedzą co jest sprawdzone i co nie, co może dobrze działać, a co może przeszkodzić. Ech, normalnie szkoda słów na to wszystko
#2016-11-16 10:16:53 

LuckyLuke

Użytkownik

No widzisz, siedzą za tym biurkiem całym dzień i przyjmują pacjentów ze wszyskimi dolegliwościami to trudno jest każdemu tak naprawdę doradzić. Może warto poczytać co jest na stronie aptekabezrecepty24.pl/kategoria/grupy-lekow/diosminex napisane o Diosminexie. To jest właśnie taki środek na naczynia krwionośne
#2016-11-16 11:21:30 

Android

Użytkownik

A to w tej aptece czytałem kiedyś opinie o Pulneo na kaszel u dziecka i rzeczywiście się sprawdziły. To jak tak samo na żyły polecają to może też się tym zainteresuje bo się okaże, że mi pomoże. Super sprawa
#2016-11-16 12:37:53 

LuckyLuke

Użytkownik

No a nawet jak się Ci jest potrzebny Apap Extra ulotka którą tam znajdziesz też Ci powie o wszystkich wskazaniach i przeciwwskazaniach do stosowania tego konkretnego środka przeciwbólowego
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015