#2016-11-16 06:28:30 

hilalrylil

Użytkownik

Hejka wszystkim. Ostatnio znalazłam przepis na zdrowe ciasteczka ale jest tam jakaś specjalna mąka której nie mam pojęcia gdzie kupić. Może mi ktoś coś doradzić? Najlepiej będzie jak mi polecicie jakiś dobry sklep z eko żywnością ;)
#2016-11-16 08:55:22 

Kasztan

Użytkownik

Sam robiłem coś takiego jakiś czas temu i wszystko kupiłem na ekoaleja.eu/. Sklep bardzo fajny i w ofercie ma naprawdę duży wybór ekologicznych rzeczy. Kupiłem tam wszystkie składniki do upieczenia ciasta i powiem wam że wyszło świetne. Tutaj masz link do strony gdzie znajdziesz mąki - ekoaleja.eu/82-maki-i-skrobie. Polecam sklep bo mają dobre ceny i najlepszą jakość ;)
#2016-11-16 10:12:36 

LuckyLuke

Użytkownik

No to czemu nas nie poczęstowałeś :P Moja dziewczyna też robi raz na jakiś czas zakupy na tej stronie ale ona to raczej w środki higieny. Ostatnio znalazła jakieś super mydło do kąpieli na stronie ekoaleja.eu/434-mydla-ekologiczne i od tamtej pory męczy mnie żebym go używał :D
#2016-11-16 10:47:39 

Zwiewna

Użytkownik

No i dobrze! Bo o facetów to się trzeba bardziej martwić niż o dzieci :D Co do sklepu to zamawiam tam regularnie raz na dwa tygodnie i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015