#2016-11-15 07:20:15 

Berta

Użytkownik

Tak jak w temacie. Czego potrzeba, by zostać hostessą? Może pracujecie w tej branży i macie jakieś doświadczenia? Chętnie poczytałabym o Waszej sytuacji, Waszych, hmm, warunkach i tym, co agencja brała pod uwagę, kiedy Was wybierała.;)
#2016-11-15 07:36:57 

Mortycja

Użytkownik

razem z moimi koleżankami od roku robimy za profesjonalne hostessy w stolicy i nabrałam już trochę doświadczenia.;) Wszystkie jesteśmy studentkami i jesteśmy bardzo wygadane, co jest niezbędne w tej branży. Mamy dosyć odmienne typy urody i to dobry znak, bo naprawdę każdy może się wybić. Wiadomo jak to jest, piękno to kwestia gustu. Ale na pewno musisz być zadbana i ładnie się prezentować.;)
#2016-11-15 09:21:57 

Lily

Użytkownik

Ja też pracuję jako hostessa Kraków to moje miasto i naprawdę świetnie się bawię na wszystkich akcjach promocyjnych i bankietach.;) moje warunki to 175cm wzrostu, 59 kg wagi, krótkie i kręcone włosy, świetna znajomość angielskiego i francuskiego, zainteresowanie kinem, dobroczynnością i kosmetyką.
#2016-11-15 11:53:29 

Pajęczyna

Użytkownik

ja mam mniej idealne proporcje, niż koleżanka wyżej, ale też pracuję jako hostessa. Studiuję turystykę i interesuję się podróżami. Ale najważniejsza jest właśnie kontaktowość, pewność siebie, świadomość swoich walorów. Jak ty wiesz, że jesteś piękna, inni też się tobą zachwycą.;)
#2016-11-15 13:38:35 

Berta

Użytkownik

dziękuję za komentarze. Ciekawie was poczytać.:D Może mam jakieś szanse i warto spróbować.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015