#2016-10-28 04:26:18 

Garncarka

Użytkownik

Witajcie. Za pół roku ślub mojej córki. Jak można się domyślić przygotowania idą pełną parą! Piszę do Was, ponieważ pojawił się pewien problem. Otóż kilkoro gości (może około 6-9 osób) nie będzie miało transportu, są to w większości starsze ciotki. Nie mogę sama ich w żaden sposób zabrać, bo mamy już w samochodzie komplet, a także inni z gości weselnych nie mają za bardzo miejsc. Chciałabym zapewnić im specjalny transport, który zawiózłby ich spod domów do kościoła, z kościoła do sali, a następnie z sali do domu. Czy znacie jakąś fajną wypożyczalnie busów, ale wraz z kierowcą? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi!
#2016-10-28 06:42:09 

Mortycja

Użytkownik

Witaj! Znam rewelacyjną wypożyczalnie w Krakowie – firma nazywa się Rent Kraków i oferuje wynajem busów, aut osobowych i samochodów dostawczych. Istnieje także możliwość wynajmu kierowcy, także musisz tam zadzwonić. Mój mąż wypożyczał od nich bus dostawczy do naszej firmy i pamiętam, że wszystko odbyło się bez problemu i dosyć tanio. Wiem, że zajmują się przewożeniem ludzi właśnie na takie uroczystości jak ślub, rodzinne wycieczki czy inne konferencje lub szkolenia firmowe.
#2016-10-28 08:45:39 

Zygfryt

Użytkownik

Cześć. Wspomniana przez moją poprzedniczkę wypożyczalnia samochodów faktycznie jest godna polecenia. Kilka miesięcy temu chciałem szybko wynająć tanio auto Rent Kraków spadł mi wtedy po prostu z nieba! Szeroki wybór aut w bardzo atrakcyjnych cenach, a poza tym wszystko odbyło się bardzo sprawnie, dzięki czemu tego samego dnia miałem już nowe auto.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015