#2016-10-11 18:33:48 

Android

Użytkownik

Witam, prowadze lokalny biznes i od pewnego czasu zastanawiam się nad zatrudnieniem przedstawiciela handlowego, jednak przerażają mnie koszty z tym związane, zwłaszcza zakup samochodu, wiadomo jak to jest na własnym, czasem lepiej czasem gorzej i nie chciałbym zamrozić pieniędzy w samochód, który może okazac się po kilku miesiącach niepotrzebny, poza tym ludzie nie dbają o firmowe samochody i to tez mnie martwi.
#2016-10-11 19:40:38 

hilalrylil

Użytkownik

Wiadomo zakup samochodu to wydatek, ale później zawsze go można sprzedać i ci się zwróci. Albo po prostu wziąć go na własny użytek.
#2016-10-11 20:35:49 

proca22

Użytkownik

Ja jak zatrudniałam przedstawicieli handlowych to szukałam kogoś od razu z własnym samochodem, bo też wyszłam z takiego złaożenia jak ty. Po pół roku jak już wyszłam na prostą miałam kilku zaufanych pracowników to zakupiłam im autko. Może tez poszukaj kogoś kto na start jeździłby swoim.
#2016-10-11 23:09:51 

Android

Użytkownik

Szukałem, ale nikt nie chciał tłuc swojego samochodu do celów służbowych. Zwłaszcza ze jak usłyszałem od kilku osób że chcą amortyzację, zwroty za paliwo… A jaka ja mam pewność że na tym paliwie nie będą jeździć np. do cioci na imieniny..
#2016-10-12 01:42:12 

LuckyLuke

Użytkownik

No słuchaj stary coś za coś. Ktoś też nie po to kupuje samochód żeby go w pracy wykorzystywać za darmo, ty oszczędzasz na zakupie ałta, a ktoś traci bo samochód też się przecież zużywa.
#2016-10-12 03:21:38 

Jacuś

Użytkownik

Niestety, jak się kogos chce zatrudnić to trzeba tez dac coś od siebie. Ja np. też nie kupowałem na początek samochodów dla pracowników, a skorzystałem z wynajmu długoterminowego samochodów z krakowskiej wypożyczalni i co miesiąc płacę im ustaloną kwotą, oni już zajmują się serwisem, wymianą opon, raz nam wyskoczyła sarna na jezdnię to tez nie robili problemów i dali nam inny samochód. I pracownicy zadowoleni i ja też. I każdy ma czystą sytuację.
#2016-10-12 04:06:07 

Android

Użytkownik

A wynajmowałeś dostawczaka czy osobówkę, może coś więcej na ten temat mi powiedz, bo ja z Katowic jestem i może tez bym czegoś takiego poszukał. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.
#2016-10-12 06:44:45 

Jacuś

Użytkownik

Wiesz co tak jak wspomniałem u mnie była to była niedroga krakowska wypożyczalnia aut, ale z tego co wiem to mają filie w różnych miastach na terenie polski południowej. Ja mam wynajęte dwa samochody osobowe w kombi bo czasem wiadomo przedstawiciel musi ze sobą tez i towar zabierać. Płacę co miesiąc określoną kwotę i mam z głowy.
#2016-10-12 07:13:35 

Android

Użytkownik

A nie napisałeś jak się nazywają.
#2016-10-12 08:10:01 

Jacuś

Użytkownik

O przepraszam rzeczywiście . Wypożyczalnia Osek Rent a Car, amja w internecie swoją stronę internetową, tam tez będziesz miał zakładki z dostępnymi samochodami przy najmnie długoterminowym i ceny. Im dłużej chcesz samochód wynająć tym miesięcznie wychodzi taniej. Musisz sobie to prostu przekalkulować. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015