#2016-10-04 03:50:35 

Zwiewna

Użytkownik

Myśle o prezencie dla dziadka. Chciałabym mu kupić okulary przeciwsloneczne. Dziadek ma problemy ze wzrokiem, lekko niedowidzi. Używa zwykłych okularów przeciwsłonecznych z przydymionym szkłem, ale to nie do końca mu odpowiada, bo jednak te zwykłe troche ograniczają widzenie. Jakie będą najlepsze?
#2016-10-04 04:17:27 

Papilotka

Użytkownik

Możesz wybrać takie stylion.pl/okulary-fotochromowe. Szkła fotochromowe w okularach dostosowują się samoistnie do natężenia światła, a więc niezależnie od warunków będą się spraedzać, zarówno w pełnym słońcu, jak i kiedy będzie pochmurno. Wiem, że są też okulary korekcyjne przeciwsłoneczne dopasowane do różnych wad wzroku.
#2016-10-04 06:15:48 

Barku

Użytkownik

Ja moge polecić te okulary przeciwsłoneczne stylion.pl/Okulary-przeciwsloneczne-meskie. Wybór jest na runku duży, więc na pewo coś fajnego znajdziesz. Ja również polecam fotochromowe.
#2016-10-04 06:41:49 

Berta

Użytkownik

Dobrze jest sprawdzić, czy okulary mają filtry UV i warstwe polaryzacyjną chroniącą przed odbłyskami światła, np. odbitymi od mokrych powierzchni, szyb itd.
#2016-10-04 07:36:54 

Papilotka

Użytkownik

Zgadza się, polaryzacyjne również są dobre. Jeszcze możesz zobaczyć tutaj stylion.pl/okulary-sportowe modele sportowe dla aktywnych osób.
#2016-10-04 08:13:41 

Berta

Użytkownik

Zgadza sie. Sportowe okulary są dobre z tego względu, że są dodatkowo „obudowane”, żeby dobrze chronić oczy. To może być ważne dla starszej osoby. Natomiast jeśli chodzi o względy estetyczne, to moim zdaniem najlepsze będą klasyczne, z grubymi oprawkami, chociaż można tu troche zaszaleć i wybrac oprawki w jakimś ciekawszym kolorze, np. czerwone albo fioletowe czy inne intensywne barwy, o ile dziadek lubi takie eksperymenty z modą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015