#2016-09-15 03:21:06 

hilalrylil

Użytkownik

Witam wszystkich. Od pół roku pracuję w firmie, w której zajmujemy się bezpiecznym przetwarzaniem danych osobowych.. a przynajmniej tak się nam wydawało. Bowiem zostałam oddelegowana, żeby poszukać firmy, która przeprowadzi nam profesjonalne szkolenie z tego zakresu. Jak się bowiem okazuje, część współpracowników, mówiąc kolokwialnie, nie ogarnia procedur i są z tego powodu liczne problemy. Nie możemy dopuścić do dalszego wycieku danych i dlatego, potrzebne jest zrobienie odpowiedniego kursu. Czy ktoś z Was zna dobrą firmę, która się w tym specjalizuje? Byłabym wdzięczna, żeby zgłosić się do dobrej, firmy i faktycznie przedstawić im nasza sytuację. Może akurat będą w stanie przperowadzić profesjonalny kurs dla nas w firmie. Tak więc.. ktoś, coś..? ;)
#2016-09-15 03:32:35 

proca22

Użytkownik

No szczerze mówiąc to ja zgłosiłam po profesjonalne szkolenie do firmy ABI Anna Arkuszewska ;) mają tam naprawdę doskonałe podejście i niesamowicie wręcz dobrze prowadzone zajęcia. Nie dość, że są doskonale rozpisane merytorycznie, to jeszcze wspaniale wręcz poprowadzone. Dostarczają profesjonalne materiały szkoleniowe, wzory dokumentacji i bardzo cenne wskazówki. Są doświadczeni i naprawdę potrafią pomóc firmie. Także jak coś to tylko do nich warto się zgłosić, w przypadku problemów z wyciekami danych osobowych itp.
#2016-09-15 04:39:52 

Android

Użytkownik

Ja w mojej firmie chyba też zleceę przeprowadzenie identycznego szkolenia. Bo jednak dane osobowe zawsze powinny pozostać poufne, a wiele firm z zewnątrz specjalizuje się w tym, żeby je pozyskiwać od firm, które nie umieją się przed tym uchronić. Myślę, że inwestycja w tego typu szkolenie to świetna rzecz.
#2016-09-15 07:38:24 

kamyk

Użytkownik

Zgadzam się całkowicie z Panem wyżej. Ja akurat jestem pewna, że nasza firma ma dobrze wszystko zabezpieczone, ale w przeszłości też braliśmy udział w tego typu szkoleniach i naprawdę się wiele na nich nauczyliśmy. To absolutna podstawa, dla każdej firmy, żeby się w tym zaczęła specjalizować.
#2016-09-15 08:47:32 

Zwiewna

Użytkownik

Będę wiedziała na przyszłość, do jakiej firmy się zgłosić ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015