#2016-09-13 03:31:10 

Zwiewna

Użytkownik

Kochane… chyba większość z nas ma ten problem, że mężuś uwielbia sobie pomajsterkowac, a potem, jak krówka, zostawić w tamtym miejscu część kompletu swoich narzędzi… Ja temu osobiście mówię już dość, bo mam powyżej uszu chowanie ich do jakichś jego skrzynek, które on dodatkowo trzyma w szafie, a spodnie wywalone na fotel, łóżko, czy kanapę. A wszystko to tłumaczy, że on lubi mieć narzędzia pod ręką. I weź z takim walcz… Chcę mu wobec tego jakąś przestrzeń zorganizować. Może Wy macie jakiś patent?
#2016-09-13 04:07:46 

Papilotka

Użytkownik

:D Skóra ściągnięta z mojego męża normalnie :D Przechodziłam przez to samo, aż w kocu machnęłam ręką. Za to ja teraz zostawiam swoje kosmetyki na wierzchu :) Niech wie, jakie to uczucie.
#2016-09-13 05:46:48 

Berta

Użytkownik

Ale to można się zagracić, jak sobie oboje robicie takie złośliwości. Powiem Wam szczerze kochane, że nie miałam wcale inaczej. Zastraszająco podobnie, bym nawet powiedziała. Wtedy pomyślałam i kupiłam takie metalowe meble i postawiłam je w naszym przedpokoju. Chyba był bardziej szczęśliwy niż w dniu naszego ślubu, co mnie trochę zaniepokoiło :P W każdym razie od tamtej pory problem się skończył.
#2016-09-13 08:25:18 

Papilotka

Użytkownik

Hm… a gdzie takie meble znaleźć?
#2016-09-13 09:12:37 

Papilotka

Użytkownik

No właśnie, też jestem ciekawa. Może i na mojego by to podziałało, bo dzisiaj to przeszedł samego siebie, jak zostawił jeszcze jakieś śruby w łazience…
#2016-09-13 10:04:08 

Berta

Użytkownik

Haha:D Słuchajcie, ja je kupiłam bezpośrednio u producenta metalowych mebli do warsztatu, to była bodaj firma Galter, czy jakoś tak. Zdecydowałam ise je postawić w przedpokoju, bo muszę powiedzieć, że nawet jak na takie meble, to wyglądają całkiem w porządku, tak, że wpasowały się w calość :)
#2016-09-13 10:37:01 

Zwiewna

Użytkownik

O, to rewela :) Dzięki za informację!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015