#2016-09-09 04:51:11 

Mortycja

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio na każdym kroku słyszę słowo ‘’estetyczna’’. Medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna. Ludzie wymyślają coraz więcej sposobów na zachowanie młodości i piękna. Kiedyś pukałam się w głowę, gdy moje koleżanki poddawały się takim zabiegom, ale ostatnio poczułam identyczną potrzebę. Też chciałabym zmienić coś w swoim ciele. Na pierwszy ogień poszłyby zęby. Czy Wy korzystaliście kiedykolwiek ze stomatologii estetycznej? Pozdrawiam Was, Kinga.
#2016-09-09 05:41:09 

Jacuś

Użytkownik

Dlaczego nie? Nie wiem, dlaczego ‘’pukałaś się w głowę’’. Ja oczywiście wolę naturalne kobiety, ale jeśli kobieta będzie się lepiej czuła bez rozstępów czy z wybielonymi zębami to chyba ważniejsze jest jej własne samopoczucie. Jeśli my czujemy się piękni, to inni też nas widzą w ten sposób.
#2016-09-09 07:00:26 

Barku

Użytkownik

To prawda, wszystko dzieje się w naszej głowie.
#2016-09-09 09:33:10 

Lily

Użytkownik

Owszem. Korzystałam. Zawsze miałam problem z żółtymi zębami. Dlatego stwierdziłam, że czemu by ich nie poprawić. Zęby miałam wszystkie zdrowe ale co z tego, skoro wyglądały nieładnie, zwłaszcza, gdy pomaluję usta szminką. Moja dentystka od razu przystąpiła do wybielania. Wybielanie w gabinecie jest trochę droższe, niż wybielanie w domu za pomocą nakładek, ale mi zależało na szybkim efekcie, dlatego zdecydowałam się na pierwszą opcję.
#2016-09-09 10:43:14 

Zwiewna

Użytkownik

Twarz możesz poprawić za pomocą makijażu, zawsze będziesz wyglądała ładniej. Ale zęby? Ja jednego straciłam. Już bez szczegółow. Nie wyobrażałam sobei siebie bez zęba dlatego moim jedynym ratunkiem były tanie implanty zębów Poznań poprawił mi poczucie własnej wartości szybko i sprawnie. Osoby z otoczenia nawet nie zorientują się, że jest to implant.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015