#2016-09-02 03:41:14 

Daisy

Użytkownik

Hej kochane! Gdzie kupujecie odzież i dodatki? A może raczej – jakie? Wolicie sieciówki, jakieś ekskluzywne marki, czy jest Wam wszystko jedno?
#2016-09-02 06:00:16 

Pajęczyna

Użytkownik

Jest mi naprawdę, szczerze wszystko jedno. Najważniejsze jest, żeby ubranie było wygodne, dobrze na mnie leżało i nie kosztowało miliona monet. To najlepsze połączenie dotyczące odzieży.
#2016-09-02 06:42:04 

Garncarka

Użytkownik

Ja zdecydowanie lubię się wyróżniać, wyglądać spektakularnie i tworzyć nowe style, być modowym autorytetem. Sprawia mi to bardzo dużo przyjemności. Kupiłam sobie ostatnio małą torebkę od Liu Jo i śmiało mogę powiedzieć, że rozmiar torebki ma ogromne znaczenie. Niektóre dziewczyny noszą torebki, które są większe od nich samych, a ja wolę postawić na małe torebki, które z kolei robią ogromne wrażenie. Można je zabrać na imprezę, na wesele, bankiet czy inne ważne wydarzenie towarzyskie. Bo na zakupy raczej się nie nada. Chyba, że chcemy schować tylko telefon i kartę kredytową.
#2016-09-02 08:31:32 

Jacuś

Użytkownik

Pewnie zdziwicie się, że poście tego typu odzywa się mężczyzna, ale wyobraźcie sobie że przedstawiciele płci przeciwnej też lubią czuć się atrakcyjni, przystojni. Oczywiście, że budowanie poczucia własnej wartości będzie lepsze, jeśli będziemy mieli dopasowane ubrania o modnym kroju. No i nie tylko ubrania. Ja jestem ogromnym zwolennikiem obuwia marki Antony Morato. Są połączeniem tego wszystkiego, co lubię w butach. Czyli ładny wygląd i wygoda.
#2016-09-02 10:27:12 

LuckyLuke

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą powyżej. Jednak ja większą uwagę przykuwam nie dla butów, a dla ubrania. Lubię stylowe t-shirty Takeshy Kurosawa . Mam ich naprawdę mnóstwo i każdy wygląda inaczej. Asortyment jest ogromny. Kupuję sobie przynajmniej jedną koszulkę w miesiącu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015