#2016-08-31 05:27:24 

Kasztan

Użytkownik

Cześć! Potrzebuję namiarów na sprawdzoną i rzetelną firmę rejestrującą domeny. Będę zobowiązany za polecenie czegoś sensownego z możliwością sprawdzenia domeny i atrakcyjną ceną. Piszcie proszę tutaj albo na priv, pzdr.
#2016-08-31 06:19:52 

Daisy

Użytkownik

Rejestrowałam domenę w atrakcyjnej cenie przez firmę Hekko. Mają świetne opinie w sieci i sa ogólnie bardzo znani i polecani dlatego tez na nich sie zdecydowałam. Serwery domeny również są tanie w utrzymaniu i niezawodne. Nie zdarzyła się żadna awaria, wymiana informacji zawsze jest płynna i niczeym nie zakłócona. Nad wszystkim czuwają prawdziwi profesjonaliści, godni zaufania dodatkowo wspierający radą jeśli coś z mojej strony jest wątpliwe.
#2016-08-31 09:03:40 

Zygfryt

Użytkownik

Jeżeli chodzi o domeny tanie i bez problemowo przenoszone. Od strony technicznej wszystko działa jak należy, więc mogę tylko polecić. Co również należy zrobić to skorzystać z funkcji sprawdź domenę żebyś miał pewność że unikniesz wszystkich niespodzianek. Po rejestracji można juz działać, a możliwości jakie się wtedy przed Tobą otwierają są naprawdę olbrzymie. Pozdrawiam i powodzenia życzę!
#2016-08-31 09:19:54 

Kasztan

Użytkownik

Super, serdeczne dzięki za tak konkretne i pomocne odpowiedzi. Przyznam szczerze że to pierwsze moje zetknięcie z tego typu rzeczami, ale jestem naprawdę zadowolony że zacznę od razu z profesjonalna i uczciwą firmą, bo czytałem już o nich opinie w sieci. Jeszcze raz stokrotne dzięki za zaangażowanie w temat i pozdrawiam również.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015