#2016-08-24 05:24:58 

Lollipop

Użytkownik

Siemka. Własnie prowadzę bardzo nasilone poszukiwania drzwi i nigdzie nie mogę znaleźć. Najbardziej by mnie chyba interesowały drzwi aluminiowe i takich bym szukał własnie i mam nadzieję, że mi się uda takie cudeńka znaleźć. Tutaj u Was jest wiele doświadczonych osób i wiem, że zawsze na Wasza pomoc można liczyć, więc może i tym razem się uda? :) Co wy na to?
#2016-08-24 07:56:59 

Kasztan

Użytkownik

trudno znaleźć? Mnie się wydaje że drzwi z aluminium we Wrocławiu akurat można bez problemu żadnego dostać. Wystarczy tylko dobrze poszukać i problem znika sam. W ogóle mam ostatnio wrażenie, że wszędzie gdzie wyjdę to mnie drzwi z każdej strony atakują, wychodzisz Ty na miasto? :P no ale to dobrze, widać, że ludze dbają o swoje bezpieczeństwo i to całkiem dobrze, bo tyle się ostatnio słyszy o różnych włamaniach. Dobre drzwi to już połowa sukcesu do tego, żeby w domu było o wiele bezpiecznej
#2016-08-24 10:41:05 

Lily

Użytkownik

Wszyscy macie tutaj rację. Też mam takie wrażenie. Tylko ja jeszcze wiem, że jeśli chodzi o drewniane okna Wrocław całkiem dobrze stoi i właściwie ostatnio dużo ludzi się decyduje na wymianę. Ale to mnie też cieszy, bo przynajmniej ludzie na oszczędzaniu wtedy oszczędzają, bo ciepł nie ucieka
#2016-08-24 10:58:07 

Lollipop

Użytkownik

Na szczęście okna już wymieniłem jakiś czas temu, teraz tylko nastał czas właśnie na te drzwi. Ale skoro mówicie, że można je łatwo dostać, to chyba muszę się po prostu lepiej rozejrzeć :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015