#2016-08-24 02:28:29 

Flitwick

Użytkownik

Witam. Zakladam watek dotyczacy filmow promocyjnych, mam nadzieje, ze taki sie jeszcze nie pojawił. Głosem większości moja firma ustaliła, że należy zająć się stworzeniem filmu reklamowego firmy. Ma to byc film tak do 5 minut... krótka historia, przedstawienie tego, czym sie zajmujemy, kilka wypowiedzi pracowników, budynek, okolica, może ujęcie biura lub sali konferencyjnej. Czy jest tu ktos, kto zlecał stworzenie tego typu filmu? Z jakimi kosztami trzeba sie liczyc? Na co zwrócić uwage?
#2016-08-24 05:12:59 

James

Użytkownik

Witaj, w produkcji filmów reklamowych ważny jest obraz, wiekszość ludzi to jednak wzrokowcy i odbieraja najwiecej oczami. Musisz zadbać o to zeby wzbudzały pozytywne emocje, najbardziej chwytliwe reklamy to takie ktore chwytaja za serce ;)
#2016-08-24 07:08:38 

Huncfot

Użytkownik

Najlepiej zgłoś się do firmy, ktora zajmuje sie produkcją filmów korporacyjnych – Grupa Chimera przykładowo nieźle sobie radzi z realizacją podobnych obrazów. Wygląda to zawsze nowocześnie, bez zbędnych ozdobników jak z lat ’90 no i oczywiście ma sens.
#2016-08-24 07:41:21 

Flitwick

Użytkownik

Wszystko pieknie łądnie, obejrzałem portfolio i generalnie super, wszystko mi odpowiada i ceny w porządku,,, ale to jest Produkcja filmowa z Warszawy, a ja jestem z Gdańska wiec chyba srednio :(
#2016-08-24 07:55:26 

Huncfot

Użytkownik

To nie problem, z tego co wiem to jest firma ogólnopolska
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015