#2016-08-12 00:26:49 

Zwiewna

Użytkownik

Szukamy z mężem traktorka do koszenia trawy który chcemy kupić w prezencie dla mojego teścia. Niestety nie bardzo wiemy gdzie coś takiego można dostać a zależy nam na dobrej cenie i porządnej jakości bo to jednak prezent wiec nie moze byc wadliwy albo się zepsuć. Bardzo proszę o pomoc.
#2016-08-12 01:59:44 

Barku

Użytkownik

Polecam kupić tutaj - agrotech-poznan.com.pl/traktorki.html bo sprzedają traktorki od wielu lat i mają doświadczenie w sprowadzaniu najlepszego sprzętu w najniższych cenach. Sam u nich zamawiałem i nie miałem żadnych problemów, awarii ani niczego takiego wiec osobiscie stwierdzam ze warto.
#2016-08-12 02:45:58 

Zygfryt

Użytkownik

Zamówiłem u nich bardzo dużo różnego sprzętu i nie mogę powiedzieć złego słowa. Dobre ceny, miła obsługa i bardzo szybki czas wysyłki. Taki traktorek zamawiałem jako prezent grupowy dla kolegi z pracy odchodzącego na emeryturę i wiem że kosi nim regularnie trawę bez żadnych awarii czy usterek. Pozdrawiam.
#2016-08-12 04:53:31 

Zwiewna

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedzi, a jak coś tak dużego przyjdzie do mojego domu?
#2016-08-12 07:19:01 

Zygfryt

Użytkownik

Normalnie :). A jak zamawiasz opony do auta to jak przychodzą? Kurierem na przykład. Podejżdża pod posesje i odbierasz, nic trudnego tylko dobrze zeby byl ktos na miejscu kto sie w miare zna sprawdzi przy kurierze czy wszystko jest wporządku i pomoze przeniesc paczke.
#2016-08-12 07:51:58 

Zwiewna

Użytkownik

Z tym nie bedzie problemu. Tak pytam bo nigdy nie zamawiałam dużych gabarytowo rzeczy i nie wiedziałam. Dziękuję za wskazówki i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015