#2016-08-11 03:49:38 

proca22

Użytkownik

Szukałam niemal wszędzie i niestety jestem w dalszym ciągu w kropce. Jesteście moją ostatnią deską ratunku. Już mówię o co mi chodzi. Chciałabym urządzić swój dom w oparciu o metalowe elementy. O ile meble do salonu i kuchni mam już wybrane, o tyle sypialnia i przedpokój pozostają dalej nieurządzone. Gdzie znajdę coś fajnego bo katalogi na ten temat milczą.
#2016-08-11 04:17:04 

Barku

Użytkownik

Nie znajdziesz takich rzeczy w katalogach. Teraz wszyscvy idą na komercyjne i liniowe produkcje głównie wykonane z drewna. A nie o to przecież chodzi, żeby kupować to co jest na rynku, a raczej o to, żeby otaczać się czymś co się podoba i jest funkcjonalne.
#2016-08-11 05:43:18 

proca22

Użytkownik

No nie mogę nic dodać nic ująć. Włąśnie takie same odczucia mam, kiedy przeglądam wszystkie oferty handlowe. Ale liczę, że ktoś zna dobrego wykonawce, bo łóżko i fajny wieszak muszę mieć.
#2016-08-11 06:20:41 

Zygfryt

Użytkownik

Jak jesteście tak zdeterminowani do zakupu takich produktów to radzę zajrzeć tutaj manufaktura.as/wieszaki-do-przedpokoju/. Już kilka produktów tam kupiłem i z metalu nic lepszego nie znalazłem. Co więcej mają bardzo tanie propozycje, mimo, że to przecież produkty tworzone niemal na indywidualne zamówienie :)))
#2016-08-11 06:38:01 

proca22

Użytkownik

Świetne propozucje są w tym sklepie. Czemyu ja ich nie znałam wcześniej :))) Wiele problemów miałabym już za sobą, ale chociaż teraz kupię sobie kilka produktów. Jutro skłądam zamówienie tylko zrobie odpowiednie pomiary :))) Już teraz widzę, że manufaktura.as to wyjątkowy sklep.
#2016-08-11 09:28:47 

Barku

Użytkownik

No ja też coś tam skrobnę, bo wpadło mi w oko łóżko podwójne metalowe oczywiście, bo nic innego nie wchodzi w grę. Z metalu można tworzyć takie dzieła sztuki, że nawet nie wiedziałem o tym wcześniej.
#2016-08-11 10:41:56 

Kasztan

Użytkownik

Kiedyś w jednym z filmów, chyba w Rozmowach kontrolowanych padły słowa wiśnia jest wiśnia, a ja powiem metal jest metal :))) I łatwiej można zadbać o jego wygląd iłatwiej można utrzymać to w porządku. A jak by się coś znudziło to zawsze jest to materiał, nad którym można na żywo popracować i wprowadzić zmiany. Ja na pewno bym skorzytał z takiej mozliwości :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015