#2016-08-10 03:14:09 

Papilotka

Użytkownik

Dzień dobry kochani. Szukam własnie inspiracji na piękne domowe oświetlenie. Urządzam swoje pierwsze mieszkanie, dlatego ta tematyka w szczególności mnie interesuje. Meble i sprzęt już z grubsza mam, ale dodatki to u mnie tragedia. Zupełnie nie wiem co może być ładne a co nie, nie mam takiego rozeznania. Chciałabym was poprosić o pomoc kochani. Może wy też jesteście przed zakupem lamp do domu i wspólnie się pozastanawiamy.
#2016-08-10 04:07:15 

Garncarka

Użytkownik

Cześć. Ja niestety już po i ci powiem, że poszukiwania wcale nie były łatwe. U mnie wybór lampek do wnętrza to była wielka batalia o stylizację, bo mnie się podobało co innego a mężowi co innego. Skończyło się na kompromisie. Ładny żyrandol w salonie a taśmy LED na meblach i szkle.
#2016-08-10 06:13:42 

Zygfryt

Użytkownik

Witam. Ja z żoną miałem podobnie. Też niemieliśmy się zgodzić co do lamp. Ostatecznie wybrały takie lampy tomix.pl/c/pl/32_179/1/1/0/long/lampy+scienne+led+-+kinkiety+led.html . Ale tych wojen o oświetlenie nigdy nie zapomnę, nie wiedziałem, że mam w domu taką zadziorną kobietę. W sumie to nie ma co się kłócić o duperele tylko ustalić jakiś kompromis. Produktów oświetleniowych jest tyle, że na pewno będzie można zdecydować się na jeden model. Pozdrawiam.
#2016-08-10 06:25:41 

Papilotka

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Pewnie oczekujecie, że coś polecę. Otóż ja kupowałam śliczną lampę wiszącą w sklepie Tomix. Też wam polecam wybór jest bardzo duży. Ogólnie nie tylko lampy wiszące są dobrą propozycją, mnie bardzo też się podobają oświetlenia boczne, aby nadać trochę lepszej aury wieczorem. Sama też myślałam żeby kupić sobie halogeny do kuchni, bo czasami lepiej jest włączyć takie światło niż zapalać główne i świecić wszystkim w oczy.
#2016-08-10 08:08:40 

Barku

Użytkownik

Czesć, a czy nie wiecie czasem, czy znajdę gdzieś może specjalne oświetlenie podłogowe? Szukam takiego do łazienki i jakoś nie bardzo mi to wychodzi. Pozdro.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015