#2016-08-08 02:00:20 

Flitwick

Użytkownik

Witam. Szybko i na temat, szukam kontaktu na tartak, żeby zlecić im trochę pracy. Chciałbym aby wykarczowali dla mnie mój las, który dostałem w spadku (mam stosowne dokumenty) i przeorbili to na belki i deski. Najlepiej jak najszybciej bo zależy mi na czasie – buduję nowy dom i chciałbym się zgłosić do specjalistów i osób, które szanują mnie i mój czas.
#2016-08-08 04:26:29 

LuckyLuke

Użytkownik

ja też zawsze podchodzę do tego tak, że lepiej się zgłosić do firmy, która faktycznie profesjonalnie podchodzi do klienta i nie traktuje go po macoszemu. Ale jeśli chodzi o tartaki to niestety nie mogę Ci za bardzo pomóc bo się kompletnie na tym nie znam ;/
#2016-08-08 06:31:45 

Harpun

Użytkownik

Polecam Tartak Olida ;) Jest to profesjonalny tartak mobilny, który doskonale się wywiązuje z powierzonych zleceń i zadań. Akurat kontaktowałem się do nich kilka miesięcy temu i mogę śmiało powiedzieć, że doskonale się wywiązali z naszej umowy ;)
#2016-08-08 07:16:37 

Kasztan

Użytkownik

No ja też same pozytywy o nich słyszałem. Tutaj masz dokładnie rozpisane usługi jakie oferują: tartak-olida.pl/uslugi-tartaczne.html bardzo polecam się do nich zgłosić ;) Zresztą już po stronce widać jaką profeskę tam mają w firmie.
#2016-08-08 09:13:50 

Niebieska_róża

Użytkownik

No ja nie mogę .. mój mąż niby szukał od tygodni firmę z usługami właśnie z taką obróbką drewna itp., a ja weszłam tutaj na forum i od razu znalazłam.. no to widać właśnie jak szukał.. no ale z drugiej strony w końcu może się dogada z tą firmą o której piszecie i pomogą nam oni z kilkoma zleceniami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015