#2016-08-03 20:35:29 

Jacuś

Użytkownik

Jeśli są tu jacyś specjaliści w zakresie systemów instalacji cieplnych to bardzo proszę o pomoc. Ciągle zapowietrzają mi się grzejniki i żaden fachowiec nie potrafi sobie z nimi poradzić. Myślałem już nad wymianą, ale jaką mam pewnośc, że znowu sytuacja się nie powtórzy.
#2016-08-03 22:14:57 

Zygfryt

Użytkownik

Pewności nie masz żadnej, tym bardziej, że samo zapowietrzanie nie jest związane raczej z samym grzejnikiem, a calym systemem. Nie opłaca się robić wymiany całego systemu, bez spróbowania czegoś innego. Jest coś takiego na rynku jak inhibitor korozji do co, który jest bardzo skuteczny i zapobiega nawrtom zapowietrzania.
#2016-08-04 00:02:53 

James

Użytkownik

Faktycznie kolega ma rację. Wystarczy odpowiednią dawkę dać i na dłuższy czas masz spokój.
#2016-08-04 02:10:39 

Jacuś

Użytkownik

Tylko gdzie takie coś mogę kupić, bo jak byłem u siebie w instalacyjnym, to nic takiego nie mieli.
#2016-08-04 03:48:41 

James

Użytkownik

Bo takich rzeczy nie kupuje się raczej w sklepach, które są na miejscu. Tutaj musisz uderzyć do specjalisty, który zna się w temacie i doradzi Ci jak specjalista. Polecam Ci sklep e-mikas.com.pl/ , bo tam mają naprawdę wszystko do instalacji sanitarnych.
#2016-08-04 06:35:00 

Barku

Użytkownik

Ja w sklepie Mikas zaopatruje się się zawsze w najlepsze akcesoria hydrauliczne. To najlepszy sklep w sieci jakli spotkałem. Mają praktycznie wszystko i do budowy i do napraw. Jako specjalista w tej dziedzinie mogę z całą odpowiedzialnością polecić sklep kolegą z branży.
#2016-08-04 09:03:14 

Garncarka

Użytkownik

O to muszę powiedzieć mężowi o tym sklepie, bo szukał ostatnio dobrego namiaru i na nic ciekawego nie trafił. A jak tak panowie zachwalacie, to widoczne jest za co. A ceny też mają dobre, czy raczej tak jak wszędzie.
#2016-08-04 09:49:01 

Barku

Użytkownik

I jakość i ceny mają najlepsze. Taniej nigdzie nie znalazłem. I to jest właśnie to za co lubię ten sklep :) Zawsze wszystko jest na miejscu i można sobie robotę zaplanować. Nie trzeba czekać tygodniami aż ktoś sprwodzi ci potrzebny towar. W naszej branży nie ma czasu na czekanie. Trzeba działać szybko i zdecydowanie, bo klienci oczekują zrobionych instalacji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015