#2016-07-31 22:34:15 

Zwiewna

Użytkownik

Byłama ostatnio u znajomej, które ma świetnie urządzony pokój gościnny. Zupełnie nie w stylu, jakie można spotkać w innych domach. Na ścianach ma powiedzone szklane panele, a za nimi ciekawe obrazy, a właściwie to zdjęcia, które czesto można zobaczyć na przykład w internecie. Gdzie można coś takiego kupić?
#2016-08-01 00:35:00 

Lily

Użytkownik

Wiem o czym mówisz, to obrazy drukowane na szkle zupełna nowość na naszym rynku, która staje się bardzo popularna. Zresztą nie ma się co dziwić, bo faktycznie to wygląda niebanalnie. Jeszcze nie miałam okazji tego kupić, ale już sprawdzałam co jest dostępne.
#2016-08-01 01:51:02 

Berta

Użytkownik

Sprwadź sobie tutaj fototapetka.eu/panele-szklane.html jak to wygląda. Wzorów jest mnóstwo, a te zdjęcia, o których piszesz to rewelacja. Mozna je wziąć zarówno do paneli, jak i do samej fototapety. I tu i tu można je wkomponować w otoczenie.
#2016-08-01 02:55:43 

Zwiewna

Użytkownik

Całe szczęście już się odchodzi od tych wzorzystych tapet, które do niedawna gościły prawie w każdym domu. Stare odchodzi na rzecz nowego :)
#2016-08-01 04:50:05 

Zygfryt

Użytkownik

A ja zastanawiałem się z moją żoną co ciekawego można dać na ścianę. Wykorzystamy wasze pomysły, bo wydają się ciekawe. Weszliśmy sobie do tego sklepu i nie spodziewałem się nawet, żę tyle tego jest. Praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. I fani spokojnych klimatów zrelaksują się przy kwiatach i fani sportu pokibicują swoim ulubionym drużynom.
#2016-08-01 07:42:54 

Mortycja

Użytkownik

A fani podróży wybiorą fototapety uliczki weneckie lub coś w tym stylu. Ja jako fanka podróży na pewno w tym klimacie będę wybierała, a remoncik już za kilka miesięcy szykujemy. Zastanawiam się tez nad tym czy nie wykorzystać zdjęć, które sama robiłam podczas oich podróży.
#2016-08-01 10:40:10 

Kasztan

Użytkownik

No ja miałbym co wykorzystać, bo praktycnzie każdego roku w inne miejsce jeździmy i dzięki temu mam z żoną co wspominać :)
#2016-08-01 11:59:41 

James

Użytkownik

Kręcą mnie zdjęcia z taką nutą tajemnicy, jak na przykład fototapety z mostem linowym okrytym mgłą, to oczywiście tylko przykład, bo u tego sprzedawcy widzę, że jest więcej tego typu propozycji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015