#2016-07-19 03:33:11 

James

Użytkownik

witajcie. jaki system operacyjny uważacie za najlepszy do zainstalowania na nowym komputerze? własnie kupiłem nowego peceta i nie jestem przekonany w stu procentach do żadnego systemu, a moi znajomi mają różne poglądy na ten temat.
#2016-07-19 05:35:19 

Flitwick

Użytkownik

Moja rada jest taka – niedecyduj się na najnowsza wersje Windowsa, bo szybko możesz się rozczarować. Ja zacząłem testować najnowszą wersję tego popularnego systemu i niebyłem zadowolony, dlatego też niedługo później zdecydowałem się na zmianę Windows 10 na 7 w Warszawie. Siódemka to moim zdaniem najlepsza, niezawodna wersja, przy której powinno się pozostać. A swoją drogą zdecydowałeś się kupić komputer stacjonarny czy laptopa?
#2016-07-19 07:48:02 

James

Użytkownik

kupiłem stacjonarny, bo wolę korzystać z takiego komputera niż z laptopa. jest większy i wygodniejszy w użyciu moim zdaniem. a czemu pytasz?
#2016-07-19 08:00:58 

Flitwick

Użytkownik

Uważam, ze dobrze zrobiłeś. Laptop chyba częsciej się psuje niż stacjonarny. Ja mam lapka i niedawno musiałem zlecić fachowcom wymianę klawiatury laptopa w Warszawie, bo przestała działać. Wtedy pomyślałem, ze wymiana klawiatury w stacjonarnym kompie byłaby dużo prostsza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015