#2016-07-11 09:01:45 

Zwiewna

Użytkownik

No siema! Wbijam tu bo mam sprawę. Szukam jakiegoś dobrego sklepu z ciekawą bielizną erotyczną. Mój facet ma niedługo urodziny i chcę mu z tej okazji zrobić świetną niespodziankę. Nigdy takich rzeczy nie robiliśmy, a że teraz jest dobra okazja, to czemuby nie poszaleć? :P Macie jakieś ulubione sklepy, gdzie kupujecie taką właśnie bieliznę? Chętnie się czegoś od was dowiem. :D
#2016-07-11 10:37:59 

Papilotka

Użytkownik

Cześć siostro! A czego dokładnie byś chciała? Bo pod tym pojęciem bielizny erotycznej można wiele rozumieć. :P Ja sobie niedawno kupiłem takie świetne sexy pończochy i powiem Ci, że spełniły swoją rolę i to bardzo. Jak mój ukochany mnie w nich zobaczył to aż mu ślina leciała :P A potem to już się sama domyśl. Także no to wszystko działa taka jak powinno.
#2016-07-11 12:13:49 

Zwiewna

Użytkownik

Mnie może właśnie by interesowały takie pończochy i jeszcze zmysłowy pasek do pończoch bo akurat mój facet kiedyś wspominał, że to mu się coś takiego podobało to by się trochę zdziwił jak mnie w czymś takim by zobaczył. :D A pamiętasz może, gdzie te swoje pończochy kupiłaś? Chętnie też takie kupię.
#2016-07-11 13:51:21 

Papilotka

Użytkownik

No jasne, że pamiętam, to jeden z moich ulubionych sklepów teraz. :P Wejdź na stronę lolitta.pl/ to zobaczysz jaki mają wybór wszystkiego. Lubię ten sklep, bo wszystkiego są zdjęcia zrobione i można dokładnie zobaczyć, jak to wygląda.
#2016-07-11 14:49:49 

Zwiewna

Użytkownik

Właśnie widzę! Super to jest. Zakupy już zrobione :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015