#2016-07-07 07:41:04 

Lily

Użytkownik

Moi kochani, wiem ze to mozebyc bardzo trudne ale prosze o przyblizony koszt wyremontowania domu 100 metrów pod Poznaniem, w którym chciałabym zmienić podłogi na panele, pomalować sciany a do tego trochę zmienić elektrykę bo na początku był to mały stary dom który 8 lat temu rozbudowałam. Wiele rozwiązań i gniazdek zostało trochę źle pomyślanych i chcuałabym je przenieść. Ile kosztowałaby sama robocizna? Będę wdzięczna jeśli pomożecie.
#2016-07-07 09:10:50 

Jacuś

Użytkownik

Jeśli chodzi o instalacje elektryczne Poznań ma kilka fajnych i niedrogich firm gdzie pracują zawodowcy którzy za nieduże pieniadzezrobia Ci elektryke porządnie. Wiem jak to jest z dobudówkami, kocioł z elektryką robi się taki że głowa mała. Pewnie chciałabyś żeby jedna ekipa zajęlasie wszystkim, ja bym w takie rozwiazanie celował, ale tak na oko to ciezko powiedzieć ile mogloby to kosztować. Powinnaś umówić się z jakimś majstrem żeby ci to wycenił i po sprawie.
#2016-07-07 09:37:49 

Lily

Użytkownik

Szczerze to liczyłam że od razu ktoś by mi polecił jakąś sprawdzoną firmę bo w ogóle sie nie orientuję w tych sprawach.
#2016-07-07 09:46:39 

Jacuś

Użytkownik

Nie pytałaś więc się nie wyrywałem. Jeśli zależy ci na kompleksowej i profesjonalnej usłudze w dobrej cenie to polecam tę firmę: janer-bud.pl/. Robili remonty u mojego syna i wielu znajomych bo są bardzo dokładni i uczciwi. Nie oszukuja na materiałach, sa punktualni i terminowi, pozdrawiam.
#2016-07-07 12:22:55 

Kasztan

Użytkownik

Kolega polecił bardzo dobrych fachowców. Lepszej ekipy odnawiającej domy w Poznaniu po prostu nie znajdziesz. 2 lata temu wynająlem ich do prac w moim domu i jestem bardzo zadowolony z decyzji bo są tacy jak pisał kolega, profesjonalni, niedrodzy i uczciwi. To chyba najwazniejsze atuty takiej firmy. Można dzwonić i umawiać się w ciemno bo na pewno źle z nimi nie wyjdziesz. Pozdrawiam i powodzenia z remontem :).
#2016-07-07 12:42:27 

Lily

Użytkownik

Dzięki, już dzwoniłam i umówiłam sie na wycene. Pan był bardzo miły i doradził mi już przez telefon kilka fajnych rozwiazańzebybylo taniej wiec jestem bardzo dobrej mysli. Musze tylko znalezc rysunki techniczne instalacji i mam nadzieje ze zaczniemy.
#2016-07-07 13:12:16 

Jacuś

Użytkownik

bardzo sieciesze ze pomoglem. 3maj sie i szybkiego remontu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015