#2016-06-08 03:17:24 

hilalrylil

Użytkownik

Cześć! Chcę kupić mojemu chłopakowi jakieś fajne buty bo ma ciężko sytuację rodzinną, dopiero zaczął pracę jednocześnie studiując a przydałyby mu się jakieś nowe i wygodne buty do chodzenia na co dzień. To dobry chłopak, bardzo się stara więc pomyślałam że kupię mu jakieś fajne buty ale nie wiem za bardzo jakie wybrać. Mam nadzieję że udzielicie mi wskazówek ;)
#2016-06-08 03:28:19 

Android

Użytkownik

Jeśli chłopak studiuje i ma ciężką sytuację to najlepiej będzie znaleźć internetowy sklep z męskimi półbutami, bo takie obuwie zawsze się przyda czy to na egzaminy, czy na rozmowy o pracę. Wiem co mówię bo na studiach tez nie miałem łatwo a pierwszy zakup jaki zrobiłem to były właśnie takie wyjściowe buty na wiele okazji.

#2016-06-08 05:48:57 

hilalrylil

Użytkownik

Może to i dobry pomysł, jego buty są jeszcze ze studniówki i z tego co mi mówił też sam je kupował za swoje pieniadze. Mógłbyś podrzucić mi stronę jakiegoś dobrego sklepu z butami z prawdziwego zdarzenia w których można sobie pochodzić pare lat?
#2016-06-08 06:27:05 

Android

Użytkownik

Wiesz co, zajrzyj tu: awangardashoes.pl bo wybór jest bardzo duży i na pewno znajdziesz coś dla niego, a ceny o wiele niższe niż w sklepach. Kupiłem tam sobie dwie pary i mam powodów do narzekań, a nawet sprawiłem jedną parę synkowi na komunię :).
#2016-06-08 09:12:09 

proca22

Użytkownik

Znam ten sklep i również go polecam wszystkim znajomym bo mają bardzo dobre ceny i zawsze modne kolekcje. Trafiłam na niego przypadkiem bo szukałam niedrogich kozaków po sezonie, po opiniach na jakiejś stronie doszłam do wniosku że zobaczę co mają w swojej ofercie, zamówiłam i tak się zaczęło. Chyba musze zacząć sprzedawać te buty bo już nie mam gdzie ich przechowywać, no ale która z nas nie kupi czegoś pięknego w bardzo korzystnej cenie?
#2016-06-08 09:36:02 

LuckyLuke

Użytkownik

Moja żona szuka sklepu online z botkami a po waszych wypowiedziach dochodze do wniosku że chyba warto jej pokazać ten sklep. Przeglądałem pobieżnie rózne buty i z mojego meskiego punktu widzenia są bardzo ładne i ciekawie wyglądaja. Jeśli są tak dobre jak piszecie to chyba bedemial w koncu spokój w domu ;].

#2016-06-08 11:03:43 

proca22

Użytkownik

ja się dziwię że się w ogóle nad tym zastanawiasz :P. Przecież każda kobieta by ozłociła swojego faceta jesli znalazłby jej dobry sklep z butami :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015