#2016-06-02 03:54:40 

Zwiewna

Użytkownik

witam, jakie macie sposoby na transport z domu do samochodu osoby niemogącej chodzić? Mieszkam w domu jednorodzinnym wiec jestem w stanie nawet kupić jakieś wieksze urzadzenie i zamontować je na podjeździe. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
#2016-06-02 06:44:35 

LuckyLuke

Użytkownik

Na szczęscie nie musisz montować żadnej infrastruktury bo wystarczy kupić dobry podnośnik np taki: meva-podnosniki.pl/index.php/podnosniki/podnosnik-luna. Sam mam taki i jestem bardzo zadowolony bo jest nieduży, stabilny i uniwersalny. Można dzieki niemu nie tylko podnosic osobę żeby posprzatac i pościelić łóżko, albo ja umyć, ale także przemieszczac po mieszkaniu, a nawet poza nim np do wspomnianego auta. Mam nadzieje ze pomogłem :)
#2016-06-02 09:39:50 

Zwiewna

Użytkownik

Bardzo mi pomogłeś dlatego serdecznie dziekuje, o takie informacje własnie mi chodziło. Na stronie czytam ze jest to podnosnik elektryczny wiec naprawdę bardzo ułatwi mi życie.
#2016-06-02 11:02:35 

Jacuś

Użytkownik

Szukam podnośnika w zakresie góra dół, bez konieczności transportu itd. Ewentualnie mógłby byc w pewnym zakresie obrotowy ale to również nie jest niezbędne. Czy dostanę tam coś takiego?
#2016-06-02 13:21:17 

Papilotka

Użytkownik

Bez problemu. To o czym mówisz nazywa się chyba meva lifter. Bez problemu znajdziesz w sklepie o którym pisał kolega. Pozdrawiam.
#2016-06-02 14:15:26 

Jacuś

Użytkownik

Znalazłem, wielkie dzieki. Jakby ktos w przyszlosci szukał to ze strony głównej meva-podnosniki.pl/ trzeba wejść w podnośniki meva i wybrać tak jak pisała koleżanka „meva lifter”. To chyba jedyne takie urzedzenie które może unieść do 130 kg i obracać się w zakresie 150 stopni, co dla każdej osoby niepełnosprawnej jest olbrzymim udogodnieniem.
#2016-06-02 14:30:10 

Papilotka

Użytkownik

Nie można się z tobą niezgodzić. Ja sama mam taki lifter i wiem jak bardzo ułatwia pracę z osobą niepełnosprawną. Bardzo fajne jest zakres obrotu o którym wspomniałeś bo przy ponad metrowej odległości orczyka od ściany to daje bardzo duży promień ruchu. Jeżeli interesuje cie wytrzymałość to jest naprawdę bardzo solidnie wykonany a jednoczesnie nie duzy wiec oszczedza sporo miejsca a nieuzywany nie zawadza. Fajnie ze ktos zalozyl taki temat i mozna w końcu spokojnie pogadać o tych sprawach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015