#2016-05-31 23:57:58 

Mortycja

Użytkownik

Cześć wszystkim, szukam sklepu z ciekawymi kolekcjami na lato. Chodziłam troche po galerii ale niestety nic ciekawego nie znalazłam, a wzory z zeszłego sezonu juz mam. Jesli ktos juz robil takie zakupy i znalazł fajne miejsce to niech sie podzili ;)
#2016-06-01 02:27:00 

Berta

Użytkownik

Koleżanka też szukała czegoś na lato ale podobnie jak Ty miała problem z nowościami. Znalazła sklep który poleciła także i mi reyoung.pl/ i musze przyznac ze jestem pozytywnie zaskoczona bo mają bardzo ciekawe ubrania, dobre ceny, a po tym co kupiła znajoma widać że jakośc również jest świetna.
#2016-06-01 04:48:30 

Zygfryt

Użytkownik

Witam. Szukałem niedrogich męskich spodenek na lato i w Reyoung znalazłem naprawdę bardzo duży wybór. Był ze mną taki problem ze cale zycie chodze w garniturze, w weekendy zalatwiam inne sprawy gdzie minimum to businessowa koszula wiec znalezienie czegos luznego dla takiego sztywniaka :D... to był problem, ale na szczescie sie udało.
#2016-06-01 07:04:39 

Berta

Użytkownik

Haha no to ciekawie. Swoją drogą fajnie jak facet chodzi elegancko ubrany ale to chyba niezbyt wygodne co?
#2016-06-01 09:56:25 

Zygfryt

Użytkownik

No właśnie tak przywykłem że dziwnie czuje sie w bluzie albo koszulce, jakoś tak niekoniecznie wygodniej. Patrze na swój cien czasami i nie wiem kogo ja widze :P. Założyłem te spodenki które kupiłem na grilla i z początku czułem się troche nagi ;], ale szybko sie zrelaksowałem i było już okej.
#2016-06-01 10:56:33 

Berta

Użytkownik

Nieźle, no ale najwazniejsze że udalo ci sie cos znalezc i wyszedles z tego sztywnego garniaka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015