#2016-05-11 10:38:33 

Jacuś

Użytkownik

Cześć wszystkim, jakich taśm używacie do pakowania przesyłek żeby wyglądały ładnie i nie uległy przypadkowemu otworzeniu. Dotychczas pakowałem wszystko w zwykłą brązową taśmę ale niestety nie wygląda ona zbyt estetycznie i czasem jest problem z rozpakowaniem bo wszystko się od niej lepi.
#2016-05-11 11:10:02 

Pajęczyna

Użytkownik

Ja używam mocnych taśm przeznaczonych do paczek. W tym sklepie – euro-tape.pl możesz wybrać sobie chyba nawet własny nadruk dzięki czemu przesyłka wygląda profesjonalnie i dodatkowo reklamuje sklep. Też zaczynałam od tych brzydkich taśm, które tak szczerze nie nadają się na wysyłkę chociażby z powodu estetyki, ale teraz na pewno bym do nich nie wróciła ;)
#2016-05-11 11:53:03 

Jacuś

Użytkownik

Pod kątem reklamy na to nie patrzyłem a rzeczywiście zamawiałem kilka razy książki albo inne rzeczy z różnych większych sklepów prowadzących sprzedaż internetową i za każdym razem przesyłka była zaklejona taśmą z logo lub nazwą firmy. Rozwiązuje to mój kolejny dylemat w jaki sposób można reklamować sklep bo wizerunek logo pozostanie w głowach na długo, szczególnie jeśli klienci będą zadowoleni z zakupu.
#2016-05-11 13:19:07 

James

Użytkownik

Również mogę polecić ten sklep bo mają rzeczy bardzo dobrej jakości w niskich cenach. Nie dawno kupowałem tam taśmę naprawczą bo musiałem prowizorycznie podkleić rynne do czasu przybycia fachowców. Zanim przyjechali zerwała sie wichura i deszcz a taśma nie dość że utrzymała ciężar napelnionej rynny to nawet nie przepuściła kropli :P.
#2016-05-11 15:06:03 

Pajęczyna

Użytkownik

Haha, nieźle, może trzeba było w ogóle nie naprawiać tylko tak zostawić?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015