#2016-05-05 22:43:01 

Zygfryt

Użytkownik

Witam jak w temacie mam pytanie jak duże szambo będzie potrzebne dla gospodarstwa domowego złożonego z czterech osób ? Może ktoś coś z doswiadczenia powiedziec bo szczerze mowiac nie iałem z czymś takim wczęsniej do czynienia ? ( wychowany na blokowisku ) Będę bardzo wdzieczny za odpowiedzi.
#2016-05-06 01:23:57 

Kasztan

Użytkownik

Ja swoim skromnym zdaniem mogę powiedzieć, że potrzebujesz trochę wiekszego zbiornika niż 9000 litrów. Tak mi się wydaje przynajmniej ale możę jest ktoś na forum kto się na tym bardziej zna i ci odpowie bardziej precyzyjnie. Ważne żeby wszystkie ściany, znaczy cały zbiornik był z jefnego odlewu i wtedy będzie wszystko dobrze bo wtedy nie ma szans na żadne nieszczelności co nie
#2016-05-06 03:40:40 

Harpun

Użytkownik

Zgadza się kolego. proponuje ci wejśc na tą stronke: spszamba.pl/wymiary-i-cennik.php i zobaczyć sobie jeszcze cdo specjaliści o tympiszą. masz tam w zależności od poejmności zbiornika rozpisane jakie wymiary będzie miało szambo. to oczywiście ważne informacje dla osób które dysponuja dzialka niewielkiej powierzchni. Pozdrawiam serdecznie wszystkich
#2016-05-06 06:30:15 

Berta

Użytkownik

Ja właśnie słyszałam, że szamba betonowe spszamba.pl Wrocław odlewa tak, że cały, hm, prostopadłościan jest odlany za jednym razem. nie wiedziałam że to możliwe w ogóle super technologia. nie wiedziałam też że w innych miastach polski już są takie konstrukcje dostępne. no nic świat idzie do przodu i to bardzo fajnie!! pozdrawiam serdecznie wszystkich

#2016-05-06 07:05:46 

Jacuś

Użytkownik

z moich informacji to jeszcze szamba betonowe System Plus Wieliczka ma dobre. i też są tak konstruowane. Ale podejrzewam że to jest jedna duża firma która obsługuje całą Polske i ma bardzo dużo monterów i serwisantów. Skoro robią to na taką dużą skale to mogą sobie pozwolić na takie zaawansowane technologie, co jest oczywiście super dla klienta, który nie ma możliwości przyłączenia się do kanalizacji miejskiej. Pozdrawiam

#2016-05-06 08:55:55 

Barku

Użytkownik

Okazuje sie ze cennik tych szamb nie jest bardzo wygorowany, wiem bo zasiegnalem informacji. Instalacja zdecydowanie w zasiegu portfela przecietnego Kowalskiego
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015