#2016-05-01 20:40:08 

Android

Użytkownik

Witam wszystkich. Planuję zmianę zestawu w salonie. Chodzi mi tutaj o duży rozkładany stół z krzesłami. Zależy mi aby krzesła można było również dokupić osobno ponieważ na pewno zamówię ich więcej niż jest w komplecie. Czy ktoś może mi podać stronę gdzie znajdę fajne meble? Sklep może być stacjonarny, ale katalog chciałbym zobaczyć w internecie.
#2016-05-01 23:29:08 

LuckyLuke

Użytkownik

Jeżeli chodzi o stół to ja zamawiałem na meblepotocki.pl/pl/c/Stoly/31. Nie zrozum mnie źle. Nie zamówiłem na stronie tylko przez telefon do salonu a strona którą ci tutaj podałem to taka strona firmy z polskimi meblami. Bardzo fajne wykonane i mega wytrzymałe. Wszyscy myślą, że skoro to produkowane u nas to nie będzie takie dobre. Nic bardziej mylnego.
#2016-05-02 00:13:48 

proca22

Użytkownik

Czy to nie firma która mieści się w Poznaniu? Coś mi się kojarzy nazwa, bo codziennie przejeżdżam koło takiej jednej firmy. Sama też chętnie bym zobaczyła jakieś fajne zestawy, ale nie mam kiedy tam zajechać.
#2016-05-02 00:27:25 

LuckyLuke

Użytkownik

No z tego co przeczytałem na stronie to tak. Jest to firma która ma swoją siedzibę w Poznaniu. No ja od ostatniego zamówienia stwierdziłem, że będę zamawiał tylko polskie rzeczy. Już nie tam żeby napędzać gospodarkę i dawać miejsca pracy, ale dlatego że te produkty są po prostu dobre.
#2016-05-02 02:24:03 

Jacuś

Użytkownik

No ja również polecam firmę o której mowa. Jakiś czas temu również na ich stronie szukałem krzeseł. Znalazłem je na meblepotocki.pl/pl/c/Krzesla/24 i od kiedy mam je już w domu to jestem niesamowicie zadowolony. Wszystko idealnie spasowane, nic nie trzeszczy ani nie skrzypi. Krzesła wygodnie oraz solidne. Mogę polecić każdemu.
#2016-05-02 03:47:21 

Zwiewna

Użytkownik

No ja wylałam w prywatnej wiadomości namiary na stolarza który mi robi meble. Powiem ci szczerze, że gościu jest na tyle wprawiony w to, że bierze ode mnie niewielkie pieniądze za zrobienie naprawdę fajnych mebli i to od podstaw.
#2016-05-02 06:19:37 

Android

Użytkownik

Najważniejsze żeby były trwałe i służyły przez kilka lat. Dzięki bardzo za odpowiedzi a ja biorę się do przeglądania oferty. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015