#2016-04-26 07:57:51 

Android

Użytkownik

Siemka:-) pytanie jak w temacie. Już od dawna chodzi mi po głowie myśl, żeby polepszyć swoją kondycję. Pomysł wziął się stąd, że jak miałem podnieść kanapę, to sam nie dałem rady, zona musiała mi pomóc i powiedziała, że mam się za siebie zabrać. Zastanawiam się nad takim treningiem personalnym w Krakowie. Tylko pytanie, na czym to polega?
#2016-04-26 08:11:00 

LuckyLuke

Użytkownik

nie pójdziesz to dowiesz, nie ma cojęzyka strzępić po próżnicy. A poza tym , to Ci do podnoszenia mebli nie jeasat potrzebny trening, ale tragarz.
#2016-04-26 08:31:10 

hilalrylil

Użytkownik

Jak nie chcesz gadać,to siedź cicho, bo twoje wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu, a poza tym to tragarz nosi bagaże a nie podnosi kanapy, może zajrzyj do słownika.
#2016-04-26 09:32:39 

Jacuś

Użytkownik

Po co się kłócić, oboje gadacie nie na temat, ja osobiście korzystam z usług osobistego trenera, szczerze powiem, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie, bo to zależy od indywidualnego planu jaki ułozy Twój trener i zaley jaki to ma być rodzaj treningu, czy to ma być trening typowo sportowy, może wytrzymałościowy a może interesuje Cie kulturystyka. Możesz sobie takiego trenera poszukać w Krakowie przez internet.
#2016-04-26 12:31:58 

Android

Użytkownik

Sam jeszcze nie wiem, jaki to ma być trening, ale pewnie siłowy byłby najlepszy, a tak w ogóle to dzięki za rady, na pewno skorzystam i mam nadzieję, że taki trener to sam mi podpowie, bo on chyba się najlepiej zna, czyż nie! Siemka:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015