#2016-04-20 01:59:44 

Android

Użytkownik

#2016-04-20 03:11:39 

LuckyLuke

Użytkownik

witam, może najpierw idź do dentysty a potem dopiero na zdjęcie, jesli tak zaleci. Moze okazac sie ze ubytek jest tylko powierzchnowny i obejdzie sie bez zdjecia i tym podobnych perypetii. Jesli chcesz kogoś sprawdzonego do niestety nie pomogę bo nie jestem z Poznania ale na pewno ktoś Ci odpisze.
#2016-04-20 04:34:36 

hilalrylil

Użytkownik

Kolega dobrze mówi. Najpierw idź do dentysty a potem stosuj się do zalecen. Być moze masz racje i zdjecie bedzie potrzebne ale co jesli wykonasz nie tego zeba co trzeba, o bol moze przeceiz promieniowac, albo potrzebne bedzie zdjecie panoramiczne?
#2016-04-20 04:46:09 

Jacuś

Użytkownik

Cześć wszystkim. Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego protetyka z Poznania? Prawdopodobnie będę potrzebowała licówek wiec chcialabym udac sie do profesjonalisty ktory cieszys ie dobrymi opiniami i jest polecany. Z góry dziekuje za pomoc.
#2016-04-20 05:52:14 

hilalrylil

Użytkownik

Najlepiej zgłosić się tu: duodenti.pl/uslugi/protetyka/. Mam licówki robione przez nich i jestem bardzo zadowolona z efektu. Poleciła mi koleżanka która pozbyła się tam przerwy między zębami która jak wiadomo bardzo szpeci. Co do kolegi który cierpi na ból zęba, to myślę że bez problemu może również tam pojechać.
#2016-04-20 08:38:17 

proca22

Użytkownik

Właśnie jeśli chodzi o panoramiczne zdjęcie zębów Poznań nie ma zbyt wielu dobrych i niedrogich gabinetów, ale ten o którym rozmawiacie ma naprawdę świetną ofertę. Zdecydowałam się u nich od razu na leczenie i bardzo dobrze oceniam efekt końcowy zabiegu. Wszystko wykonane solidnie, nic mnie nie boli i nie krwawi, pod względem estetycznym również tak jak powinno być. daję 10/10 ;).
#2016-04-20 08:49:09 

Android

Użytkownik

Bardzo dziękuję wszystkim za wypowiedzi :). Zrobił nam się bardzo ciekawy temat mam nadzieję że przyda się potomnym bo z tego co udało mi się dowiedzieć to gabinet (tak jak piszecie) jest jak najbardziej wporządku. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015