#2016-04-19 07:06:46 

Papilotka

Użytkownik

Dzień dobry. Ponieważ jestem osobą, która lubi dużo wiedzieć, zanim udam się do odpowiedniego specjalisty chciałabym uzyskać kilka informacji. Mam problemy z jelitami. Wieczne zaparcia, czasem jednak biegunki, ból podbrzusza, skręt kiszek, ja tak mówię na kolkę. Gdyby to się zdarzało raz na jakiś czas pewnie nei zwróciłabym na to większej uwagi. Ale tak jest niemal codziennie. Mieliście może też taki problem? Co wam pomogło, co wykonywaliście? Podzielcie się sugestiami, pozdrowienia
#2016-04-19 07:17:58 

Pajęczyna

Użytkownik

Witaj. Ja nie miałem takiego problemu, ale w rodzinie ktoś miał. Musiał wówczas wykonać usg brzucha. Wykazało mi, iż ma jakieś polipy czy coś takiego. Usunięto mu to i dziś funkcjonuje normalnie.
#2016-04-19 08:59:48 

Harpun

Użytkownik

Witam wszystkich.droga założycielko tematu. Jeśli obawiasz się, że to rak jelita, to powinnaś udać się do lekarza, bo z diagnozą jest różnie. Jeśli na badaniu usg coś tam wykaże, to mogą ci zrobić niewyczuwalny zabieg kolonoskopii. Możesz mi wierzyć taki zabieg tylko na zdjęciach wydaje się mało przyjemny. W rzeczywistości nie jest on odczuwalny.
#2016-04-19 09:49:55 

Jacuś

Użytkownik

Cześć a może masz to co ja, drażliwe jelito. Uspokoję cię, bo diagnoza i leczenie jelita drażliwego jest możliwa do wykonania w prywatnych klinikach, bez żadnych kolejek. A samo leczenie nie jest niczym strasznym. Pamiętaj, że strach ma tylko wielkie oczy.
#2016-04-19 10:03:39 

Berta

Użytkownik

Dokładnie tak, nie ma się czego bać. Trzeba jedynie wziąć się w garść i zacząć o siebie dbać. Jeśli jak piszesz masz notoryczne dolegliwości to zatruwanie organizmu ciągłymi dawkami przeciwbólowych proszków nie jest rozwiązaniem. Odwagi!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015