#2016-04-19 01:25:29 

LuckyLuke

Użytkownik

Cześć, planuję w tym roku wybrać się do jakiegoś gospodarstwa agroturystycznego, najbardziej interesuje mnie wynajęcie domku letniskowego nad jeziorem w Wielkopolsce o dobrym standardzie, z łazienką. Chciałbym zeby wszystko polozone bylo jak najdalej od cywilizacji, może znacie takie miejsca i moglibyście pomóc?
#2016-04-19 02:01:37 

Pajęczyna

Użytkownik

Jeśli chcesz wybrać się na naprawdę fajne agroturystyczne wakacje nad jeziorem Brzezina - Agroturystyka Wielkopolska ma do zaoferowania wspaniałe miejsce w krainie Pałuki, która jest jeszcze mało znana ale zachwyca pod kazdym względem. Miejsce jest po prostu idealne do agroturystyki, malowniczo połozone, ciche i spokojne. Byłam tam dwa razy i zdazalo sie ze spacerując i wylegując się pod drzewami przez całe dnie nie spotkałam zywego ducha.

#2016-04-19 02:32:55 

Kasztan

Użytkownik

Brzmi wspaniale, czegoś takiego właśnie szukam, ale nie mogę nigdzie znaleźć oferty, strony internetowej tego gospodarstwa. Pomozesz?
#2016-04-19 03:54:46 

Pajęczyna

Użytkownik

Pewnie, proszę brzezina-agroturystyka.pl. Polecam obejrzeć sobie galerię bo strony są tak urocze że aż zachęcają do zostania tam i napisania jakiejś fantastycznej książki albo tomiku poezji :). Pozdrawiam.
#2016-04-19 06:23:24 

Harpun

Użytkownik

Witam, ja z kolei najlepiej wspominam gospodarstwo agroturystyczne w Chomiąży Księżej. Ma bardzo dobry dojazd i jest malowniczo położone. Można cały dzień spędzić na spacerowaniu a i tak jest ciągle mało tego świeżego powietrza, przestrzeni spokoju. Gorąco polecam każdemu na udany wypoczynek.
#2016-04-19 07:24:10 

Garncarka

Użytkownik

Ostatnio zastanawiam się czy nie wybrać się na agroturystykę. Przyznam szczerze że troche sie obawiam niewygody, wydaje mi się że pojadę na jakąś zabidą dechami wieś, będę się myła w misce i jadła to co sobie wykopię i ugotuję. Nawet mi ta wizja wydaje się przesadzona, ale obawa pozostała.
#2016-04-19 08:08:35 

Harpun

Użytkownik

Ale zaszalałaś :P. To że w nazwie jest agro nie znaczy że pojedziesz na głuchą wieś i będziesz musiała sobie radzić jak na obozie survivalowym. Obecnie gospodarstwa bardzo się rozwinęły i oferują lepsze standardy niż większość hoteli. Jeśli oczywiście chcesz możesz sobie gdzies pojechac na ubijanie masła albo cos takiego, ale to już tylko Twoja wola.
#2016-04-19 09:51:45 

Garncarka

Użytkownik

No znajomi tez mi tak mówią ale jakoś nie mogę się przekonać, po prostu pewnego dnia się spakuję i pojadę bez zastanawiania się. Mam juz taki charakter ze po sto razy musze wszystko przemyslec. Pozdro.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015