#2016-04-04 21:55:49 

Jacuś

Użytkownik

Cześć wszystkim. Właśnie jestem w delegacji i na 2 tygodnie dostawiłem swoją żonę w domu. Tak sobie pomyślałem, że chciał bym jej zrobić jakiś prezent. Wpadłem na pomysł wysłania kwiatów przez internet. Znacie jakieś fajne i sprawdzone strony gdzie mogę to zrobić?
#2016-04-05 00:01:14 

Android

Użytkownik

Chyba interesuje cię kwiaciarnia online Warszawa to bardzo duże miasto, ale nie powinieneś mieć żadnego problemu ze znalezieniem czegoś w google. Jeżeli chodzi ci o coś sprawdzonego to zaraz napiszę do kolegi, on jest bardzo romantyczny i robi swojej kobiecie takie prezenty.
#2016-04-05 01:58:16 

Harpun

Użytkownik

Kiedyś wklepałem w wyszukiwarkę kwiaty dostawa Warszawa i na pierwszej stronie jaką mi znalazło zrobiłem zamówienie. Właśnie sprawdziłem jak ta firma się nazywa i musisz sobie szukać ich pod nazwą KWIATOMAT. Nie pamiętam już dokładnie jak tam to zamówienie wyglądało, ale skoro nie pamiętam to znaczy, że wszystko musiało być w porządku. Znajdziesz ich bez problemu w internecie.
#2016-04-05 03:46:19 

Zygfryt

Użytkownik

No ja znam tą firmę o której wspominał przedmówca. Zamawiałem w kilku innych kwiaciarniach, które dostarczają bukiety kwiatowe w Warszawie ale ta jedna zrobiła wszystko idealnie. Bardzo duży wybór kwiatów i różnych kompozycji, kwiaty zawsze świeże, szybka dostawa i ogólnie wszystko na najwyższym poziomie.
#2016-04-05 05:24:01 

Jacuś

Użytkownik

No właśnie chodzi mi o to żeby ona dostała te kwiaty jak mnie nie będzie. Zależy mi na tym żeby złożyć zamówienie bez problemu :D Każdy chyba chciał by zamówić, zapłacić i wiedzieć że ma się spokój. Czyli mówicie, że na tej stronie mogę spokojnie zamawiać?
#2016-04-05 06:00:01 

Harpun

Użytkownik

Jak najbardziej polecam. W sumie mogę się pokusić żeby ci zagwarantować, że wszystko będzie okej :D Ale ręki nie dam sobie uciąć.
#2016-04-05 06:11:24 

Zygfryt

Użytkownik

Zamawiałem chyba pięć razy. To nie możliwe żebym akurat te pięć razy miał takie szczęście że nic się nie działo. Znam też ludzi którzy bardzo chwalą sobie ich usługi więc możesz być spokojny.
#2016-04-05 09:09:07 

Jacuś

Użytkownik

To najwyżej wrócę podziękować. Zamówiłem, dostawa na jutro, zostało mi czekać na telefon od żony z przepięknym dziękuje :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015