#2016-04-01 02:14:29 

Zwiewna

Użytkownik

Witam szanownych forumowiczów. Chciałabym o Was coś prosić, ale najpierw parę słów o mnie. Jestem kilka lat po ślubie i wraz z mężem urządzamy sobie nasz domek ;) Mam zamiar tej wiosny najcudowniej jak tylko mogę wyposażyć i urządzić nasz ogródek tak, by można było się w nim relaksować, czytać książki itp. Poszukuje sklepu, gdzie mogłabym złożyć dosyć spore zamówienie, obejmujące m.in. kilka drewnianych ław ogrodowych może ktoś z Państwa zna jakiś fajny sklep, gdzie można składać zamówienia, na meble ogrodowe?
#2016-04-01 04:48:18 

Niebieska_róża

Użytkownik

Tak się składa, że bardzo dobrze nam taki sklep ;) Mam zamiar również niedługo złożyć zamówienie na kilka rzeczy stąd: ogrodowe.teakowemeble.pl/meble-drewniane pod tym linkiem znajdziesz bogatą ofertę mebli drewnianych, ładnie posegregowanych na dany rodzaj itp. ogólnie mi ten sklep poleciła znajoma, bo też od nich zamawiała i musze przyznać, że super wyglądają te meble u niej na ogródku.
#2016-04-01 06:43:36 

Zwiewna

Użytkownik

O kurczę, przeglądam tę stronkę ogrodowe.teakowemeble.pl i mają super wybór ;) Mnóstwo ładnych mebli ogrodowych i mają nawet super leżaczki ;) Ah, chyba już wiem gdzie złożyć zamówienie na meble, ślicznie dziękuję ;) Niezwłocznie się do nich zwrócę i wraz z mężem coś wybierzemy ;)
#2016-04-01 07:21:27 

Zygfryt

Użytkownik

Zazdroszczę Twojemu mężowi, moja żona w ogóle nie ma pociągu do prowadzenia domu i dbanie o ognisko domowe. Kiedyś jak ją poznałem to myślałem, że wraz z wiekiem nabierze tych cech ale się myliłem. Tylko imprezki i koleżanki jej w głowie, a ja pracuje jak wół na cała rdozine.
#2016-04-01 08:07:16 

James

Użytkownik

A tak to jest jak się weźmie taką kobietę na całe życie, małżeństwo to nie taka prosta sprawa, tylko coś na całe życie. Ja z moją dziewczyną jesteśmy 3 lata ze sobą i wciąż nie wiem czy jest tą jedyną i ciągle się waham. Nie chce skonczyc jak Ty, pzdr.
#2016-04-01 09:49:44 

Papilotka

Użytkownik

Oj Panowie.. temat o meblach do ogrodu a Wy wygadujecie takie bzdury. I jeden i drugi siebie warty, narzekają na swoje kobiety, a ciekawe co sami sobą reprezentują.. tragedia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015