#2016-03-29 05:07:57 

Jacuś

Użytkownik

Witam mam pytanko. teraz mamy wolny rynek kapitalizm hehe i każdy ma jakies preferencje. w wiekszym miastach pojawilo sie duzo sieciowych biur rachunkowych no i naprawde wycinaja w pien wszystkie male lokalne. podnosza przy tym tez jakosc uslug wynika to chyba ze skali dzialania co dla klienta jest fajne dla malych przedsiebiorcow pewnie juz niekoniecznie... moje pytanie brzmi wiec do jakich księęgowych chodzicieE??
#2016-03-29 06:14:03 

Flitwick

Użytkownik

ja chodze do takiego biura rachunkowego i podatkowego w Sosnowcu dzie naprawde pracuja bardzo mili panstwo i zawsze jak przyjeżdzam to mi blyskawicznie zalatwiaja sprawy. a czesto potrzebuje jakeis wyliczenie podatku do umowy dla nowego zatrudnienionego czy cokolwiek. i zawsze jest wszystko sszybciutko i z usmiechem.
#2016-03-29 06:30:12 

Zwiewna

Użytkownik

no i to jest najważniejsze jak ksiegowy jest terminowy i jak robi wszystko szybko bez jakiegos przekladania opozniania, nie potrzebnego stresowania klientow. to sie ceni. ja też mam stalego ksiegowego ale to akurat znajomy bardzo malo ode mnie bierze dlatego nie moge narzekac bo (prawie) darowanemu koniu nie zaglada sie w zeby :)
#2016-03-29 08:15:54 

kamyk

Użytkownik

moje biuro rachunkowości w Dąbrowie Górniczej też jest bardzo spoko. nie pamiętam teraz nazwy ale to jest jakaś sieć i mają kilka oddziałów w okolicznych miastach tak jak banki. no, coś takiego. fajnie mają zrobioną identyfikacje wizualną w każdym salonie ta sama. no i każdy klient ma przydzielonego doradce super.
#2016-03-29 09:49:52 

LuckyLuke

Użytkownik

mi robi taki pan zbyszek z osiedla on jest emerytowanym urzednikiem urzedu skarbowego i mi mowi kiedy kontola bedzie na miesiac zanim ja zapowiedza hehe pozdro
#2016-03-29 10:11:22 

Barku

Użytkownik

hehe no nieźle :D ja nie miałem nigdy problemow ze skarbówką. ale ja też grzecznie place podatki. pomaga mi w tym firma ktora mozna zobaczyc na tej stronie taxhome.com.pl/ podejrzewam że nie którzy w temacie właśnie o niej mówili. także też serdecznie polecam jeśli o nia chodzi. porządek w liczbach i o to chodzi :) spokoj przede wszystkim
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015