#2016-03-25 07:04:56 

Jacuś

Użytkownik

Hejka, jak myślicie ludzie, czy kupowanie używanych opon do motocykla jest bezpieczne? Mnie trochę przerażają ceny nowych opon i sam nie wiem co zrobić. Ktoś w ogóle kupował takie opony i może powiedzieć czy dobrze sprawdza się używana opona?
#2016-03-25 08:24:46 

Kasztan

Użytkownik

Kolego! chyba żartujesz że chcesz kupić do motoru takie opony…o ile w samochodzie jeszcze mogę to zrozumieć, ale na motorze opona jest jedną rzeczą, która ratuje ci życie, może oprócz kasku no…Zobacz sobie na przykład tutaj sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-motocyklowe-Dunlop , porządne opony do motocykla naprawdę nie muszą być strasznie drogie.
#2016-03-25 10:37:33 

Zygfryt

Użytkownik

zgadzam się z tym zdecydowanie, kompletny brak odpowiedzialności jak ktoś kupuje używki. Ja akurat kupowałem sobie Pirelli, co ciekawe też z tego sklepu sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-motocyklowe-Pirelli :D Jeśli chodzi o używane kolego to co najwyżej możesz je sobie kupować do palenia kapcia, tyle i tylko tyle. Takie moje zdanie.
#2016-03-25 11:16:49 

LuckyLuke

Użytkownik

Ej, a ja mam takie dodatkowe pytanie, czy opony rolnicze Firestone to naprawdę są takie dobre? Warto w takich pojazdach kierować się markami znanymi z samochodów czy motocykli?
#2016-03-25 12:01:38 

Papilotka

Użytkownik

pewnie, że tak, opona do dużych pojazdów także musi być mega wytrzymała, a jak firma zajmuje się produkcją opon od lat to wszystkie które robi będą dobre. Na pewno nie chce żeby traktorek ci się zakupał na polu,w iec kup coś dobrego ;)
#2016-03-25 12:19:12 

Jacuś

Użytkownik

dobra, spoko…zapytałem tylko, heh, ale macie rację zainwestuję w jakieś nowe oponki. Ja jeżdżę bardzo spokojnie to zapewne starczą mi na bardzo długi czas.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015