#2016-03-21 06:57:42 

Kasztan

Użytkownik

Mam pytanko – czy znacie może dobrego psychoterapeutę w Szczecinie? Szukam kogoś, kto jest cierpliwy i wzbudza zaufanie.
#2016-03-21 08:59:29 

Garncarka

Użytkownik

Jeśli interesuje cię godny zaufania psychoterapeuta Szczecin jest miejscem, gdzie nie brakuje takich własnie specjalistów. Ja miałam kiedyś okazję chodzić na wizyty do pani psycholog-psychoterapeuty, która opisuje swoją działalność na stronie internetowej lubikowska.szczecin.pl. Ta pani szybko rozpoznała mój problem i dzięki temu psychoterapia nie trwała długo.
#2016-03-21 09:12:00 

Niebieska_róża

Użytkownik

Ja też znam ten gabinet psychoterapii w Szczecinie, ponieważ kiedyś zapisałam tam mojego syna. Miał pewne problemy na początku swojej edukacji, nauczyciele podejrzewali ADHD, ale na szczęscie pani psycholog z tego gabinetu wykluczyła tego rodzaju zaburzenia. Po kilku miesiącach pracy z nią znacznie poprawiło się funkcjonowanie mojego syna w społeczności szkolnej.
#2016-03-21 10:56:13 

Kasztan

Użytkownik

Dzięki, w takim razie skontaktuję się z tym gabinetem i dowiem się, kiedy są tam wolne terminy. Wcześniej jeszcze na spokojnie przeczytam sobie informacje zamieszczone na jego stronie internetowej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015