#2016-03-20 22:29:04 

Zygfryt

Użytkownik

Witajcie. Szukam specjalisty od silników elektrycznych. Nie wiem czy to dobre miejsce, ale może ktoś się na tym zna, albo zna kogoś kto się zna :D Sprawa wygląda tak, że zepsuła mi się maszyna budowlana. Potrzebuję fachowca, bo jest to dość skomplikowana konstrukcja. Jeżeli zna ktoś kogoś takiego to proszę o namiary.
#2016-03-21 01:01:08 

Jacuś

Użytkownik

No cześć. Znam jednego specjalistce spod warszawy, nie wiem tylko gdzie ty szukasz kogoś takiego?
#2016-03-21 02:30:41 

Zygfryt

Użytkownik

Okolice Warszawy są ok. Nie ma większego znaczenia gdzie dokładnie, taka lokalizacja mi odpowiada więc mów co tam masz ciekawego.
#2016-03-21 03:28:02 

Jacuś

Użytkownik

Firma o której mówię zajmuje się silnikami elektrycznymi. Wszystkie informacje znajdziesz na ich stronie przezwajaniesilnikow.waw.pl. Świetna firma, naprawiałem u nich już trochę rzeczy i zawsze sumiennie i profesjonalnie do tego podchodzą. Nawet jeżeli jest to jakaś drobnostka. Polecam.
#2016-03-21 03:36:37 

Barku

Użytkownik

Firma o której piszecie jest bardzo godna polecenia. Mają swoją siedzibę jakieś kilka minut drogi od mojego domu. Bardzo dużo rzeczy mi naprawiali, od małych narzędzi po duże sprzęty. Trafiłem na nich przy okazji szukania firmy, która przezwaja silniki w Warszawie. Nawet nie miałem pojęcia, że znajdują się tak blisko mnie. Więc skoro masz jakiś problem to skontaktuj się z nimi, na pewno pomogą.
#2016-03-21 05:08:32 

Zygfryt

Użytkownik

Dzięki wielkie za te rady. No właśnie nie mogłem znaleźć tej firmy, jest to chyba jakiś mniejszy zakład?
#2016-03-21 08:08:22 

Barku

Użytkownik

Czy mniejszy to nie wiem, nie mam porównania. Wiem za to, że na pewno mają mniejszy rozgłos w internecie niż inne firmy z tego miasta. Może dlatego ciężko ci jest znaleźć jakieś informacje. Tak czy inaczej niedługi firma będzie na szczycie listy wyszukiwania bo robią dobrą robotę.
#2016-03-21 09:29:44 

LuckyLuke

Użytkownik

To prawda, firma istnieje na rynku już długi czas, ale dopiero od jakiegoś czasu stawiają na reklamę w internecie. Jeszcze minie trochę czasu zanim będzie można ją bez problemu znaleźć. Ja skorzystałem z usług przy okazji zepsutej lodówki. Bardzo szybka pomoc, fachowa obsługa i cennik przyjazny klientowi. Spoko sprawa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015