#2016-03-17 23:14:29 

Barku

Użytkownik

Wczoraj odstawiłem po raz pierwszy samochód do blacharza. Nie miałem okazji jeszcze z nim rozmawiać, dlatego nie ustaliłem daty odbioru auta. Dostałem tak zwanego dzwona w tył, dlatego do naprawy mam cały bagażnik i blachy na zewnątrz. Ile może potrwać tego rodzaju naprawa?
#2016-03-18 02:06:10 

Zwiewna

Użytkownik

Jeśli ktoś wjechał ci w tył to na pewno likwidujesz to z ubezpieczenia sprawcy. Trudno jednoznacznie określić czas naprawy, bo składa się na niego kilka czynników. Sama fizyczna naprawa zajmie kilka dni, ale najpierw trzeba przejść procedurę likwidacji szkody. Tutaj wiele zależy od ubezpieczalni.
#2016-03-18 02:55:48 

Harpun

Użytkownik

Teraz nie trzeba czekać na ubezpieczalnię. Większość warsztatów ma uprawnienia do tego, aby samodzielnie wykonywać oględziny i na tej podstawie wyceniać koszty naprawy samochodu. Ja korzystałem ostatnio z usług Auto-fit i wszystkie wyliczenia były w systemie Audatex. Na naprawie nic nie straciłem. Rozliczenie było bezgotówkowe.
#2016-03-18 04:41:27 

Zygfryt

Użytkownik

Zlecając naprawę elementów blaszanych musisz nastawić się na te kilkanaście dni oczekiwania. Ale jeśli wybierzesz dobry warsztat to dadzą ci auto zastępcze i będziesz mógł się swobodnie poruszać. Tylko sam musisz zatankować auto. Pozostałe koszty pokryje albo ubezpieczalnia albo sam warsztat.
#2016-03-18 06:03:23 

Papilotka

Użytkownik

Z karoserią jest zawsze ciężko, jeśli chodzi o naprawy. Później ciężko jest też sprzedać taki samochód. Klienci chodzą i marudzą, że tu bity, tam bity, a tak naprawdę była to tylko szkoda parkingowa.
#2016-03-18 07:40:22 

Jacuś

Użytkownik

Jak kupujesz samochód to zawsze musisz trochę pomarudzić. To ma na celu zbicie ceny auta. Wracają do tematu to polecam wejść na stronę auto-fit.eu/ , o której już wspominał kolega wcześniej. To bardzo dobry warsztat jeśli chodzi o naprawy powypadkowe. Obsługują zarówno klientów detalicznych, jak i floty samochodowe.
#2016-03-18 09:40:05 

Daisy

Użytkownik

No jak obsługują floty to znak, że jest to bardzo dobry warsztat. Żaden szanujący się flotowiec nie zdecyduje się na współpracę z byle kim, tutaj musi być odnalezienie lakiernika samochodowego z prawdziwego zdarzenia. Wiem coś o tym, bo mój mąż zajmuje się firmowymi pojazdami.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015