#2016-03-04 04:01:39 

Kasztan

Użytkownik

Witam wszystkich! Kiedyś zobaczyłem w hotelu piekne schody zrobione ze szkła- idealnie pasowały do wnętrza i były mega eleganckie. Chciałbym zrobić coś takiego u siebie w nowym domu, mam jednak wątpliwości czy takie rozwiązanie jest dobre do domu, czy pasuje tylko do hoteli i jakichś sal konferencyjnych. Jak myślicie?
#2016-03-04 05:28:36 

Lollipop

Użytkownik

Mnie się zawsze podobały wszystkie rzeczy zrobione ze szkła, a chody to już w ogóle super pomysł!! Może popatrz jak inni mają zrobione w domu i czy akurat do Ciebie będą one pasowały, hm? Od razu sama pooglądam bo super sprawa!
#2016-03-04 06:18:14 

Jacuś

Użytkownik

To świetny pomysł i uwierz mi- mówię z włąsnego doświdczenia. Około dwa lata temu zamontowałem u siebie szklano-metalowe schody i dosłownie każdy się nimi zachwyca, łącznie ze mną ;) Różne projekty możesz sobie obejrzeć na stronie firmy, z której ja korzystałem mrsglass.pl/realizacje/schody-szklane/. Ja mam projekt podobny do tego z lewej strony jakw ejdziesz w link i jestem mega zadowolony!
#2016-03-04 07:59:08 

Pajęczyna

Użytkownik

Jeśli stawiasz na oryginalność to dobry pomysł, ale ja bym się nie odważyła, bo to trzeba całe wnętrze do tego dopasować, no i widać brud bardzo
#2016-03-04 09:18:58 

proca22

Użytkownik

Ja się przekonałam do wszystkiego co szklane, jak zamontowała u mnie firma poznańska lacobel, czyli takie szkło barwione na różne kolory. Nie wiem czy to akurat pasuje do schodów, ale możesz poradzić się ekspertów. Ja mam drzwi przesuwane z tego szkła i wygląda tak elegencko i estetycznie, ze innym materiałem na bank bym nie osiągnęła takiego efektu!
#2016-03-04 12:06:15 

Android

Użytkownik

Jak będziesz montował takie schody to nie zapraszaj gości z lękiem wysokości heheh. Ja bym np. nie wszedł na takie coś jak widzę ziemię pod sobą albo dwa piętra powietrza, brrrrr
#2016-03-04 13:44:53 

Zwiewna

Użytkownik

Jej, ja nigdy nie słyszałam, żeby w domu ktoś takie miał, ale uważam że to ekstra pomysł! Pewnie to już opcja dla bardziej zamożnych, ale mimo wszystko chyba nie ma lepszego sposobu na osiągnięcie takiej lekkości. Mi się też mega podobają szklane ściany w środku domu, oczywiście w niektórych pomieszczeniach tylko
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015