#2016-03-01 06:00:30 

Harpun

Użytkownik

Za kilka tygodni udajemy się na wesele mojej siostrzenicy. Myślimy obecnie z żoną, jaki prezent kupić młodym, bo wyjątkowo inaczej niż inni zażyczyli sobie właśnie prezenty rzeczowe zamiast gotówki. Oczywiście budżet jest ustalony, ale jeśli go nawet odrobinę przekroczymy to nic się nie stanie. Macie jakieś propozycje.
#2016-03-01 06:32:55 

Niebieska_róża

Użytkownik

Zakładam, że samochód jest za drogim prezentem, więc trzeba poszukać czegoś tańszego. Opcji jest kilka. Możecie na przykład sprezentować młodym jakiś voucher na wycieczkę zagraniczną. To teraz w modzie, nie wskazujesz kierunku, tylko dajesz bon wartościowy. Na tej samej zasadzie możecie dać im prezent do sklepu czy na inne zakupy.
#2016-03-01 06:50:11 

Pajęczyna

Użytkownik

A według mnie powinien być to prezent, który spowoduje, że będą mogli z niego korzystać na co dzień. Dobrym rozwiązaniem jest zastawa stołowa. To się sprawdza zawsze. Byłam już wiele razy świadkiem, jak państwo młodzi otrzymywali tego typu prezenty i bardzo się z nich cieszyli.
#2016-03-01 09:44:21 

Android

Użytkownik

Jeśli o zastawach mowa to na pewno polska porcelana i to z najlepszych firm. Polecam sklep Polskie Fabryki Porcelany, gdzie można kupić zestawy najlepszych polskich producentów. Warto zajrzeć na stronę sklep.porcelana.com.pl/produkt/zestaw_obiadowy.html, gdzie pokazano, jak wyglądają zestawy obiadowe.
#2016-03-01 12:18:44 

Garncarka

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą, to uniwersalny prezent, który zawsze spełni oczekiwania obdarowanych. Trzeba tylko wbić się w gust młodych, żeby wiedzieć, jakie wzory im odpowiadają. Dla młodych ludzi teraz liczy się nowoczesność, więc warto poszukać w tym kierunku. Polecam też zajrzeć na stronę sklep.porcelana.com.pl/produkt.html, gdzie dostępne są wszystkie produkty.
#2016-03-01 14:07:59 

proca22

Użytkownik

To jest generalnie porcelana na lata, co mogę osobiście zaświadczyć. Oczywiście nic nie uchroni jej przed zbiciem, dlatego jak w każdym innym przypadku trzeba bardzo uważać.
#2016-03-01 14:50:59 

Jacuś

Użytkownik

A ja bym wolał dostać dobry telewizor i trochę elektroniki. To zawsze daje lepszy efekt.
#2016-03-01 14:59:09 

LuckyLuke

Użytkownik

Jak dostaną gotówkę to będą mogli sobie kupić. Sądzę, że każdy w tym przypadku będzie wiedział lepiej czego potrzebuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015